Найсвіжіше:
• Земля, квартири і гроші: чим володіє керівництво податкової Тернопільщини • Місяці очікування і надії: війна забрала життя ще одного Героя з Тернопільщини • У Тернополі п’яна водійка спричинила ДТП та втекла місце аварії • Тернопіль завтра прощатиметься одразу з двома загиблими воїнами • Півтора року надій та сподівань: на Донеччині загинув рядовий з Кременеччини • У Тернополі майже 900 учасників бойових дій активували безкоштовне паркування • Борг за оренду: на Бережанщині підприємство видобувало надра без оплати • MITSUBISHI PAJERO SPORT: чому його варто придбати в 2026 році • На Підволочищині згоріло 85 тонн соломи • У мешканців одного з мікрорайонів Бережан змінюється схема поводження зі сміттям • Через 11 днів після звільнення з війська помер мешканець Зборівщини • На Бережанщині водійка не впоралася з керуванням та з’їхала у кювет • Поліцейські Гусятина вилучили у місцевого жителя арсенал зброї (фото) • Ущільнення в муфту молочну DIN NBR: погляд інженера-практика • Бучачанин після двох років і семи місяців неволі повернувся додому • Громада на Тернопільщині на реконструкцію водогону отримала 3,5 млн грн • На Тернопільщині триває ремонт державних доріг після шквалів та заморозків • Спочив у Бозі відомий спортсмен та тренер з Тернопільщини • Коли потрібна контурна корекція для обличчя • На Дніпропетровщині загинув воїн з Тернополя • Як сучасні шпалери допомагають зекономити на ремонті • На Донеччині обірвалося життя воїна з Тернополя • Як не заплутатись у касових звітах • Гусятинщина зустріла загиблого на війні 47-річного воїна • У чому секрет популярності прозорого автострахування в Україні
rss

Тернопільщина втратила ще одного свого Героя: на Луганщині загинув помічник гранатометника


Опубліковано: 4 Лютого 2023р. о 18:21

Жах війни знову увірвався болючою звісткою на Тернопільщину. Мужньо виконувавши військовий обов’язок в бою за Україну, її свободу і Незалежність в населеному пункті Кремінна Сєвєродонецького району Луганської області 2 лютого 2023 року загинув житель села Білий Потік, стрілець-помічник гранатометника десантно-штурмового батальйону Василь-Яків Григорович Капустинський (1 січня 1998 року народження).

Висловлюємо найщиріші співчуття батькові, матері, сестрі, а також всім родичам та близьким молодого Героя, і разом з Вами розділяє цей нестерпний біль втрати.
Про зустріч та чин похорону у Білобожницькій громаді обіцяють повідомити додатково.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Мітки: ,





Новини
14 Квітня
13 Квітня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше