Найсвіжіше:
• Винуватцем подвійної смертельної ДТП на Тернопільщині виявився наркодилер • Перестало битися серце Захисника України з Гусятинщини • Розвідка в лігві ворога: як зв’язкова Шухевича Марія Римик шокувала окупанта • На Дніпропетровщині загинув молодий воїн з Тернопільщини • На Бережанщині в ставку знайшли бездиханне тіло чоловіка • Тернополянин за 3000 доларів обіцяв зняти з обліку в системі Оберіг • Неодноразово судимий кременчанин привласнював кошти на лікування дітей, важкохворих і військовослужбовців • На Сумщині загинув 26-річний старший солдат з Тернопільщини • На війні загинув випускник бережанського ліцею • Мешканець Козівщини заліз до сховку сусіда, звідкіля викрав 1300 доларів • На Тернопільщині судитимуть бразильця за умисне вбивство знайомого • На Дніпропетровщині загинув командир БпЛА з Шумщини • Понад 30 місяців надій та сподівань: на Донеччині загинув помічник гранатометника з Лановеччини • Хуліганство на алеї пам’яті в центрі Тернополя: неповнолітні пoшкoдили плaкaти зaгиблих вoїнів • У Кременці судили військового: тягав за волосся дружину та малолітню доньку • Блендеры для кухни: стабильная текстура и контроль процесса • На війні загинув випускник тернопільського університету з позивним “Грек” • Мерія Тернополя погодила проведення матчу «Ниви» без глядачів: хід за ФК – Волочиськ? • Футбольний чемпіон Тернопільщини зіграв унічию на Волині • Креатинін і швидкість клубочкової фільтрації: як оцінити функцію нирок за аналізами? • На Харківщині загинув старший стрілець з Теребовлянської громади • На Тернопільщині відбулося три футбольні спаринги • Трагедія біля Тернополя: впала у водостічний канал та захлиснулася літня жінка • Важка недуга забрала життя молодшого сержанта з Тернопільщини • На трасі Ланівці – Вишнівець розбився 17-річний хлопець
rss

На Тернопільщині затримано начальника відділу поліції: вимагав і отримав хабаря 


Опубліковано: 12 Січня 2023р. о 10:33

Під процесуальним керівництвом прокурорів Тернопільської обласної прокуратури викрито начальника одного з територіальних  відділів поліції ГУНП в Тернопільській області під час отримання ним 10 000 грн. неправомірної вигоди від місцевого підприємця за безперешкодне здійснення господарської діяльності( ч. 3 ст. 368 КК України).

За матеріалами слідства, начальник відділу поліції вимагав і отримав неправомірну вигоду за перевезення підприємцем деревини без документів. Під час одержання коштів його затримали в порядку ст. 208 КПК України. Йому повідомлено про підозру у вимаганні і отриманні неправомірної вигоди.
Вирішується питання щодо обрання  запобіжного заходу і відсторонення його від займаної посади.
Злочин викрито спільно зі слідчими ТУ ДБР, розташованого у м. Львові,  за оперативного супроводу Тернопільського управління Департаменту внутрішньої безпеки, повідомляє пресслужба Тернопільської обласної прокуратури.
 

Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Мітки: ,





Новини
7 Квітня
6 Квітня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше