Найсвіжіше:
• Шокуюча новина: голова Байковецької громади Анатолій Кулик подав у відставку • У громаді на Тернопільщині зросла вартість шкільного харчування • Тернопільський завод запустив лінію з виготовлення пластівців швидкого приготування • На Гусятинщині громаді повернуто майно вартістю 4,3 млн грн • Громада біля Тернополя попрощалися із загиблим Героєм • Без батька залишився Давид, якому ще немає й рочку: на війні загинув воїн з Тернопільщини • Родинний наркобізнес: подружжя з Великобірківської громади торгувало марихуаною • Росія на 13 років засудила британця, який у Тернополі приєднався до Міжнародного легіону • Один згорток “закладав”, ще 65 – ховав у кишені: у Тернополі засудили продавця наркотиками • У Чорткові забудовник не заплатив громаді 1 млн 683 тис грн • Як відновити мікрофлору кишечника після антибіотиків • Яких вітамінів і мінералів найчастіше бракує людям в Україні • Старовинні римські монети – як визначити справжність | поради експерта Ocenka • Відомого тернополянина обрано віцепрезидентом Федерації боксу України • Слідчі повідомили про підозру чоловіку з Монастирищини, який смертельно поранив дружину  • На Бучаччині сімейний тиран бив дружину та однорічну дитину • На Кременеччині до відповідальності притягнуто 12 депутатів райради • Голову Господарського суду Тернопільщини зловили п’яним за кермом: справу розгляне Вища рада правосуддя • Держава заборгувала тернопільським тепловикам майже 650 млн грн • «Любімо усіх – і голубих, і рожевих, але це гріх»: священник з Тернопільщини про одностатеві стосунки • У Тернополі відбудеться зустріч Омбудсмена Дмитра Лубінця з родинами захисників • Син легенди “Карпат” залишив тернопільську “Ниву” • 11 місяців невідомості, молитви та віри: жорстока війна забрала життя молодого воїна з Тернопільщини • Вихованець тернопільського футболу отримав серйозну травму в матчі з «Шахтарем» • Понад рік вважався зниклим безвісти: внаслідок мінометного обстрілу загинув сержант з Борщівщини
rss

У Тернополі двоє чоловіків пограбували благодійний фонд “Карітас”


Опубліковано: 11 Січня 2023р. о 12:40

Впродовж кількох днів працівники Тернопільського районного управління поліції встановлювали місцеперебування двох чоловіків, причетних до крадіжки.

Про злочин на лінію “102” ще 31 грудня повідомили працівники Благодійного фонду “Карітас”. За словами керівника, на територію фонду близько опівдня зайшло двоє невідомих. Чоловіки переконалися, що їх ніхто не бачить, й проникли до одного із наметів, в якому зберігалася гуманітарна допомога.

Зловмисники взяли звідти три коробки і почали тікати. Саме в цей час їх помітив працівник фонду та викликав поліцію. За словами потерпілих, злодії взяли 8 упаковок з памперсами та засоби гігієни для людей з обмеженими можливостями.

Проведеними оперативно-розшуковими заходами працівники поліції встановили особи підозрюваних – це тернополяни, 1989 та 1991 років народження. Жоден з них раніше в поле зору поліції не потрапляв. Чоловіки у скоєному зізналися, а чуже повернули. 

За скоєне обоє відповідатимуть у суді згідно із частною 4 статті 185 ККУ – крадіжка, вчинена в умовах воєнного. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Мітки: ,




Новини
18 Грудня
17 Грудня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше