Найсвіжіше:
• Головний тренер «Вікнин» Ростислав Ціх: «Хлопці за два роки змужніли, це показала остання гра проти «Агрону» • Фіктивні акти і завищені роботи: у ДСНС Тернопільщини розкрили схему на 1,8 млн грн • Пилочки для манікюру: які бувають і як обрати • Гучна справа ТЦК у Борщеві: доки тривають суди і слідство, померли вже двоє людей • На Тернопільщині замінять аварійний міст через річку Стрипа • Довідка про несудимість: як отримати офіційний документ швидко та без черг • Палац із таємним ходом і шаховим орнаментом: на Тернопільщині відновлять графський маєток • У громаді на Тернопільщині здійснюватиметься відстріл тварин • По 50 тис грн отримають власники квартир, чиї помешкання згоріли під час ракетної атаки по Тернополю • Спочив у Бозі керівник оркестру з Кременеччини • У гаражі тернополянина виявили гранату та порохові заряди до мінометних мін • Депутатка Зборівської міськради склала мандат • У Тернополі освятили хрест на місці загибелі людей після ракетного обстрілу • Диякон “Свідків Єгови” вважав захист України тяжким гріхом: що вирішив тернопільський суд • На Чернігівщині загинув прикордонник з Кременеччини • Жахлива ДТП на Теребовлянщині: загинув 49-річний чоловік • В Одесі й Тернополі знешкодили масштабну тіньову мережу виробництва та збуту тютюну  • Від окопів до саду: як ветеран Тарас Попенко знаходить позитив після війни • Головний тренер ФК «Нараїв» Богдан Дзюла: «Замість «чемпіонської» групи, опустилися в групу «вибування» • Шокуюча новина: голова Байковецької громади Анатолій Кулик подав у відставку • У громаді на Тернопільщині зросла вартість шкільного харчування • Тернопільський завод запустив лінію з виготовлення пластівців швидкого приготування • На Гусятинщині громаді повернуто майно вартістю 4,3 млн грн • Громада біля Тернополя попрощалися із загиблим Героєм • Без батька залишився Давид, якому ще немає й рочку: на війні загинув воїн з Тернопільщини
rss

Сьогодні на Тернопільщину привезуть тіло ще одного загиблого Героя: небесний ангел залишив двох діток напівсиротами


Опубліковано: 17 Грудня 2022р. о 11:26

Сьогодні, 17 грудня, орієнтовно о 12.00 до Залізців привезуть тіло загиблого Героя Олега Мізя. про це повідомив голова Залозецької громади Андрій Нога.
– Зустрічаємо живим ланцюгом з сторони Зборова від РЕСУ на старих Залізцях і до його оселі!
Про будь-які зміни будемо інформувати. Везти будуть через Озернянську ОТГ, Озерну та Зборів , тому щиро прошу жителів цих громад також вклонитись перед нашим захисником, – зазначає Андрій Нога.
Житель смт Залізці Олег Теодорович Мізь (1980 року народження) загинув 10 грудня ц.р. Виконуючи бойове завдання їхня бригада потрапила під артилерійський обстріл московитів, поблизу населеного пункту Яковлівка Донецької області. Боєць служив у гірсько-штурмовому батальйоні гранатометного відділення частини А1556.
Небесний ангел залишив двох діток напівсиротами.
Щиро співчуваємо дружині загиблого, діткам та усім його рідним.
 

Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки: ,




Новини
20 Грудня
19 Грудня
18 Грудня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше