Найсвіжіше:
• Майже 15 місяців надій та сподівань: на Донеччині загинув воїн з Тернопільщини • Джуринський водоспад відкривається по-новому • Один гол вирішив долю матчу між командами з Гусятинщини та Підволочиська • Сутичка з ТЦК у Тернополі: постраждали військовий і жінка • Великоберезовицький «Сокіл» здобув важку перемогу в Збаражі • На Підволочищині судитимуть керівницю за самовільне будівництво теплиці на комунальній землі • Тернопільський суд зупинив розгляд гучної справи художника Івана Марчука • Мінімалізм чи лофт: який інтер’єр найкраще підходить для вашого стилю • У Гусятині знесуть незаконну забудову біля річки Збруч • Центральний матч туру: гол Альохіна приніс перемогу ФК «Борщів» • Ніби на ралі: під Тернополем вандали розкатали поле з пшеницею • У Тернополі водій електросамоката потрапив під колеса авто • Смертельна пожежа на Козівщині: загинула жінка • Вдарив металевою гирею поліцейського: судитимуть шумчанина • На Гусятинщині балансоутримувача парку просять подбати про безпеку відвідувачів • “Буковина” за матч у Тернополі заплатить величезний штраф • Польська делегація вшанувала пам’ять загиблих тернополян після ракетного удару • На Дніпропетровщині загинув студент із Тернополя: що відомо • Троє жінок з Гусятинщини отримали травми внаслідок аварії • Жорстока війна забрала життя ще одного тернополянина • У Почаєві під час робіт мобілізували монаха УПЦ МП: що відомо • Жах у Тернополі: син загинув, мати госпіталізована • Як купити шини 205 55 r16: важливі аспекти та рекомендації • Відомий співак з Тернопільщини вперше вступатиме до вишу і розсекретив, де і на кого навчатиметься • Відійшов у вічність ветеран війни з Тернополя
rss

Голова парламентської фракції «Слуга народу» їздив до Відня на зустріч з найбагатшим уродженцем Тернопільщини


Опубліковано: 27 Листопада 2022р. о 12:43

Голова парламентської фракції “Слуга народу” Давид Арахамія приїздив до столиці Австрії Відня на зустріч з олігархом з Тернопільщини Дмитром Фірташем, який знаходиться в австрійській столиці в очікуванні екстрадиції до США.

Джерела у бізнесових колах підтвердили, що Арахамія дві доби проживав у зазначеному готелі і мав там зустріч з Дмитром Фірташем, який народився у селі Синьків колишнього Заліщицького, а нині Чортківсьокго району.

У коментарі «Українській правді» Давид Арахамія підтвердив свій візит до Відня та зустріч з Фірташем.

“Підтверджую свій візит до Відня 9-11 листопада, куди я прилітав повертаючись із робочої поїздки до Ізраїлю”, – повідомив Арахамія.

За його словами, основною метою півторагодинної зустрічі з Фірташем та його менеджментом було обговорення “питання щодо перспектив відкриття зернового коридору для збереження портів Миколаївської області, в якій DF Group володіє портом Ніка-Терра, а також питання врегулювання юридичних спорів, пов’язаних з титановою галуззю”.

Він також зазначив, що витратив на проживання у готелі 1075 євро. “На літаках не літав, обідами не годували, документальне підтвердження на всі витрати є”, – прокоментував Арахамія.

Нагадаємо, Фірташа затримали в Австрії в березні 2014 року на запит американських слідчих, але випустили під заставу у 125 мільйонів євро і відтоді він оскаржував свою екстрадицію в США. США звинувачує Фірташа у дачі хабара розміром 18,5 мільйонів доларів за ліцензію на розробку титанових родовищ у Індії поза конкурсом. Олігарху загрожує до 50 років тюрми і конфіскація всіх активів.

Він став відомим після появи скандальної компанії “Росукренерго” – газового посередника між Росією і Україною. Популярність Фірташу принесла також його війна з екс-прем’єркою Юлією Тимошенко.


Джерело: "Українська правда"
Мітки: ,





Новини
6 Травня
5 Травня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше