Найсвіжіше:
• Тернопільський кар’єр запустив власну сонячну електростанцію • На Бережанщині оштрафували чоловіка за візит без запрошення • Після понад року невідомості підтвердили загибель прикордонника з Тернопільщини • Стали відомі результати матчів ігрового дня чемпіонату Тернопільщини з футболу • На Збаражчині суворо покарали дизертира • Співак з Тернопільщини розповів про продаж виграної на шоу квартири • Дебютант чемпіонату Тернопільської області на сезон-2026 заявив 24 футболістів • Скандал на Кременеччині: чоловік вдруге побив колишню дружину і опинився на лаві підсудних • Клуб-старожил чемпіонату Тернопільщини офіційно заявив 18 гравців • 2,5 роки надій та сподівань: на Запоріжжі загинув воїн з Тернопільщини • ФК «Борщів-2» на сезон-2026 заявив 21 футболіста • Волонтер з Борщева намагався сховати на смітнику бойову гранату • Дебютант чемпіонату Тернопільської області на сезон-2026 заявив 21 футболіста • На Кременеччині судитимуть ухилянта за використання підроблених документів • Спочив у Бозі багаторічний керівник Бучацького газового господарства • Біль Тернопільщини: на Курщині загинув 24-річний захисник • «Сокіл»-2026 з Великої Березовиці: наддосвідчений новачок і ще десятеро нових «соколят» • Біль Тернополя: на фронті загинув син вчительки математики • Вважався зниклим безвісти: офіційно підтверджено загибель воїна з Козівщини на Донеччині» • Спочив у Бозі почесний громадянин міста Монастириська • На Зборівщині у ДТП травмувалися люди • Команда з Підволочиська на чемпіонат області заявила 24 футболісти • Ще одна болюча втрата: помер 41-річний захисник із Тернополя • Команда з Гусятинщини на чемпіонат області заявила 22 футболісти • На Гусятинщині суворо покарали військового
rss

Під час сварки житель Скалатської громади вкоротив віку своїй матері та після цього покінчив життя самогубством


Опубліковано: 21 Листопада 2022р. о 14:01

 

Під час сварки 56-річний житель Скалатської громади вкоротив віку своїй 81-річній матері та після цього покінчив життя самогубством. Поліцейські встановлюють обставини обох смертей.

До співробітників Підволочиського відділення поліції надійшло повідомлення від 56-річного жителя одного із сіл Скалатської громади про те, що він вбив свою матір.

На місце події виїхала слідчо-оперативна група. Заявника поліцейські виявили повішеним на горищі. Чоловік вже був без ознак життя. Тіло його матері з ознаками насильницької смерті знайшли у підсобному приміщенні.

У ході проведення першочергових слідчих дій правоохоронці встановили, що родичі проживали вдвох. 56-річний чоловік останнім часом зловживав спиртним. Того дня конфлікт між ними виник через те, що матір відмовилася дати синові гроші на спиртне. Під час сварки чоловік схопив палку і декілька разів вдарив жінку по голові. Після цього облив бензином та підпалив. Тіло матері перетягнув у погріб.

Після скоєного зловмисник зателефонував до поліцейських і повідомив, що вбив жінку. До приїзду правоохоронців пішов на горище та повісився.

Слідчі розпочали два кримінальні провадження за ч.1 ст.115 (умисне вбивство) Кримінального кодексу України, одне з яких – з відміткою «самогубство». На даний час призначено проведення ряду експертиз.


Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки: ,





Новини
10 Травня
9 Травня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше