Найсвіжіше:
• Від Лановецької міськради вимагають відшкодувати 1,8 млн грн • На Бережанщині пішохід потрапив під колеса Audi A6 • Останній бій прийняв на Донеччині: підтверджено загибель воїна з Гусятинщини • На Теребовлянщині під колесами авто загинув 65-річний чоловік • У центрі Тернополя сталася масова бійка молодиків (відео) • У Тернополі син до смерті забив рідну матір • Співак з Тернопільщини відреагував на заміжжя ексдружини, з якою він прожив у шлюбі понад 20 років • У лікарні швидкої допомоги у Тернополі запрацював Центр ментального здоров’я • Військовий з Тернопільщини загинув через місяць після мобілізації • Футзальний чемпіон Тернопільщини дозаявив чемпіона України • Як вибрати гербіцид на соняшник під технологію вирощування: класична, Sumo, Clearfield • Воїн з Тернопільщини прийняв свій останній бій у Луганській області • На Тернопільщині оприлюднили графік вимкнення світла на 5 грудня • Від слідчого до командира мінометного розрахунку: історія тернопільського поліцейського Володимира Кузьо • На Теребовлянщині ув’язнили батька, який розбещував малолітню доньку • На Лановеччині п’яний студент на батьківському авто збив багатодітну матір • На Гусятинщині вантажівка збила пішохода: численні травми та переломи • Трагедія у Великій Березовиці: в пожежі загинула жінка • Інтимна пластика без табу: як жінки повертають комфорт і контроль над власним тілом • Вважався зниклим безвісти: на Донеччині загинув військовий з Тернополя • На Гусятинщині водій намагався підкупити поліцейських • І знову винна клінінгова компанія: чому жінки відмовляються бути домогосподарками • Міську раду Кременця зобов’язали охороняти Єврейське кладовище • Тернопільміськгаз готують до банкрутства через кримінал і махінації з коштами • Два гравці «Ниви» виступатимуть у Тернопільській футзальній лізі
rss

Тернопільщина втратила ще одного свого Героя: загинув під час штурмових дій у передмісті Лиман Донецької області


Опубліковано: 25 Жовтня 2022р. о 8:47

З глибоким жалем повідомляємо про загибель військовослужбовця, старшого сержанта, жителя села Печорна Заліщицької громади Андрія Васильовича Меленичука (09.12.1980 року народження). Про це повідомляє Заліщицька міська рада.
Андрій, 27 вересня 2022 року, обороняючи суверенітет нашої держави, будучи вірним військовій присязі загинув у ході наступальних (штурмових) дій у передмісті м. Лиман Донецької області.
Висловлюємо щирі співчуття родині та близьким загиблого Героя. Поділяємо Ваше горе, сумуємо разом з Вами, підтримуємо Вас у годину скорботи. Герої не вмирають, вони залишаються у наших серцях! Андрій Меленичук залишиться навічно в пам’яті всіх нас. Ми низько вклоняємось йому за подвиг!
Про зустріч тіла Героя, панахиду та чин похорону у Заліщицькій міській раді обіцяють повідомити додатково.

Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки:




Новини
5 Грудня
4 Грудня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше