Найсвіжіше:
• На Донеччині загинув фанат теребовлянської “Ниви” • На Дніпропетровщині загинув 24-річний воїн з Тернопільщини • Мешканця Зборівщини засудили за ухилення від мобілізації • Рекордний мільярд: надходження від Тернопільської митниці зросли на 39% • «Поділля» з Васильківців – новий переможець Зимової першості Тернопільщини з футболу • Що заробили за рік народні депутати від Тернопільщини: цифри • У госпіталі внаслідок серцевої недостатності помер воїн з Тернопільщини • Завтра на Тернопільщині різко зміняться погодні умови • На війні загинув 50-річний старший солдат з Тернопільщини • На Збаражчині через субсидії засудили пенсіонера • У Заліщиках судили багатодітну матір • Роль лікаря стоматолога у збереженні здоров’я: від першого візиту до бездоганної посмішки • Великогаївський «Агрон» дозаявив нового воротаря • На Шумщині доньку засудили за напад на матір • На війні загинув батько трьох дітей з Тернопільщини • Сьогодні визначиться переможець Зимової першості Тернопільщини з футболу • У Зборові винесли вирок за самовільне будівництво на комунальній землі • Вдарила батька кочергою: у Підгайцях винесли вирок жінці • Бомбезний гол був забитий у матчі заліщицького “Дністра” та ФК Миколаїв” • Помер видатний учений-медик з Бережан • Донація крові та презентація книги: у Тернополі вшанують пам’ять Героя України Сергія Коновала • У відомого тернопільського забудовника проводять обшуки • Герой Козівщини та Бережанщини: ДНК-експертиза підтвердила загибель воїна на Донеччині • Тернопільщина в числі лідерів за зростанням вартості житла на вторинному ринку • На Херсонщині прийняв свій останній бій воїн з Тернопільщини
rss

Тернопільщина попрощалася з Героєм: без чоловіка залишилася дружина, без батька – двоє синів


Опубліковано: 29 Вересня 2022р. о 21:29

Сьогодні, 29 вересня, у селі Гранітне Монастириського благочиння відбувся чин похорону над воїном ЗСУ 44-річним Віктором Задунайчуком, який віддав своє життя захищаючи свободу і Незалежність України від російського окупанта.
Очолив чин похорону архієпископ Тернопільський і Бучацький Тихон у співслужінні Монастириського благочинного протоієрея Степана Бачинського, настоятеля храму протоієрея Романа Конюха та місцевого духовенства в Свято-Дмитрівському храмі с. Гранітне. Віддати шану та провести в останню путь новопреставленого Воїна-Героя Віктора прийшли його рідні, друзі, товариші по службі та жителі краю.
1 березня отримавши повістку Віктор залишивши в дома дружину і двох синів пішов захищати Україну від загарбника. На початку липня отримавши поранення в плече проходив лікування у Тернополі. Після одужання повернувся до своїх побратимів мужньо продовживши захищати свою країну від окупанта.
22 вересня загинув під Харковом.
Вічна пам’ять Воїну-Герою! Слава Україні!

Джерело: Тижневик "Номер один"
Рубрика: ,
Мітки:





Новини
6 Квітня
5 Квітня
4 Квітня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше