Найсвіжіше:
• Серце не витримало: помер начальник інженерно-саперної групи з Тернопільщини • За смерть велосипедиста в ДТП водій з Тернополя отримав три роки іспитового терміну • Тернопільщина матиме ще одного представника у професійному футболі • Обираємо лічильник банкнот, який реально підходить під ваш бізнес • Команда з Борщівщини – перший фіналіст Ліги чемпіонів Тернопільщини • Чому не ремонтуються дороги і тротуари у Чорткові: пояснення влади • За 9 тисяч доларів обіцяли незаконний виїзд за кордон: у Бережанах викрили двох спільників • На Тернопільщині викрито заступника начальника ТЦК за вимагання хабаря • Негода на Тернопільщині: майже 4,8 тисячі абонентів залишаються без електропостачання • Півтора роки вважався зниклим безвісти: війна забрала життя солдата з Тернопільщини • На Тернопільщині 17-річний мотоцикліст отримав травми в ДТП • Польща встановила особи вісьмох жертв, останки яких знайшли на Тернопільщині • Новий завод на Зборівщині забезпечить паливом птахокомплекси Тернопільщини та Львівщини • На Харківщині загинув авіаційний сапер із Кременецького району • Після наруги над могилою Лепкого представники з Бережан встановили тимчасовий барельєф • Как навсегда избавиться от зависимости: алкоголизм и наркомания – лечатся • Отримав $9 000 за зняття з розшуку – на Тернопільщині судитимуть посадовця підприємства • Житель Тернопільщини через суд скасував наказ про свій призов на військову службу • Перешкоджав ТЦК через Viber: мешканець Шляхтинців отримав 5 років • На Донеччині загинув військовий з Тернопільщини • Кубок Тернопільської області з футболу: визначилися чвертьфінальні пари • Кубок Тернопільської області з футболу: повні статистичні дані + фото • У Бережанах чоловіка підозрюють у торгівлі наркотиками: вдома знайшли канабіс та амфетамін • Вважався зниклим безвісти з 2024 року: Тернопіль прощатиметься з полеглим воїном • Таксі Будапешт — Ужгород: зручний спосіб дістатися до України
rss

У громаді на Тернопільщині оголошено дводенну жалобу: підтвердилося найгірше – на Київщині загинув ще один наш Герой  


Опубліковано: 22 Вересня 2022р. о 20:13

Знову важка втрата. Стало відомо про загибель ще одного юного Героя, – Тараса Леня. Молодий боєць став на захист України у перші дні після повномасштабного вторгнення російських військ. Про його долю тривалий час не було відомо – юнака вважали безвісти зниклим. На жаль, підтвердилося найгірше. Виявилося, що Тарас Лень загинув ще у березні в запеклих боях з окупантами у Київській області.
Юнак навчався в Національній академії сухопутних військ імені Гетьмана Сагайдачного, був лейтенантом, командиром 2 гірсько-штурмового взводу, 3 гірсько-штурмової роти військової частини А3715.
11 березня 2022 року зник безвісти під час авіа нальоту противника в районі населеного пункту Варівськ Київської області.
Йому було всього лише 22… Але Господь забирає найкращих… Важко дібрати слова аби поспівчувати рідним. Плаче уся громада. Лише добрий і найсвітліший спогад про юного Героя залишиться у нашій пам`яті. Вічна слава Тарасу, який пожертвував власним життям, щоб у нас було завтра.
Похорон відбудеться у п’ятницю, 23 вересня о 11 год.
Найщиріші співчуття рідним, друзям та побратимам. Вічна пам`ять!

Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки:





Новини
14 Липня
13 Липня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше