Найсвіжіше:
• Сьогодні визначиться переможець Зимової першості Тернопільщини з футболу • У Зборові винесли вирок за самовільне будівництво на комунальній землі • Вдарила батька кочергою: у Підгайцях винесли вирок жінці • Бомбезний гол був забитий у матчі заліщицького “Дністра” та ФК Миколаїв” • Помер видатний учений-медик з Бережан • Донація крові та презентація книги: у Тернополі вшанують пам’ять Героя України Сергія Коновала • У відомого тернопільського забудовника проводять обшуки • Герой Козівщини та Бережанщини: ДНК-експертиза підтвердила загибель воїна на Донеччині • Тернопільщина в числі лідерів за зростанням вартості житла на вторинному ринку • На Херсонщині прийняв свій останній бій воїн з Тернопільщини • На Харківщині загинув сержант з Борщівщини • Суд відпустив на волю підозрюваного у трьох спробах зґвалтування мешканця Тернопільщини • Як вибрати оптимальний дуйчик для дому чи офісу • Розклад святкових богослужінь у церквах Тернополя на Вербну неділю • У Тернополі проведуть майстер-клас з розпису писанок • Дівчина з Кременеччини отримала грант по пошиття церковного одягу • У Кременецьких горах закликають берегти чистоту заповідних вершин • У центрі Тернополя сталася стрілянина • Спочив у Бозі досвідчений лікар з Бережанщини • Зміни в мобілізації та СЗЧ, терміни служби, виплати – Міноборони готує низку рішень для війська • Очільник Тернопільщини ніколи не пропонував знизити мобілізаційний вік до 18 років • На Запоріжжі загинув офіцер з Борщівщини • Тернопільська мерія заявила, що львівські власники ФК “Нива” використовують стадіон для власного збагачення • На Донеччині загинув командир екіпажу БпЛА з Тернопільщини • “Ниві” не дозволили проводити матч на стадіоні в Тернополі
rss

Тернопільщина втратила ще одного свого Героя: загинув сержант Тернопільської бригади тероборони


Опубліковано: 11 Вересня 2022р. о 13:01

Ще одна сумна звістка з фронту огорнула сумом Тернопільщину. На війні обірвалось життя бійця Сергія Прокоп’юка із Скали-Подільської Чортківського району. Сумну новину повідомив селищний голова Ігор Лобода.

– Трагічна звістка про загибель воїна Збройних Сил України, нашого земляка, на передовій лінії оборони країни з російськими загарбниками, надійшла напередодні вихідних. Депутатський корпус селищної ради, виконавчий комітет, працівники апарату та я особисто висловлюємо слова щирого співчуття рідним та близьким головного сержанта Сергія Прокоп’юка, уродженця Скали-Подільської, розділяємо біль їх непоправної втрати та схиляємо голови у глибокій скорботі. Дорогі батьки, схиляємо голови перед Вашою безмірною втратою. Ми пишаємося, що Ви народили й виховали справжнього чоловіка, патріота, воїна. Сергій Валерійович, проявляючи мужність та вірний воїнській присязі, загинув 10.09.2022 року в ході виконання бойового завдання під час стрілецького обстрілу на Донеччині. Доземний уклін Вам та дружині Ірині Олександрівні. Дітям полеглого – донькам Софії та Анастасії бажаємо світлого майбутнього, мирного життя, пишайтеся батьком-героєм. Просимо Господа прийняти світлу душу Сергія до Царства Небесного, – зазначив селищний голова Ігор Лобода.

Сергій народився у 1976 році, жив і працював у Скалі-Подільській. Коли розпочалось повномасштабне вторгнення, без сумнівів пішов захищати Україну від російських окупантів. Він служив головним сержантом стрілецького взводу Тернопільської окремої бригади територіальної оборони.


Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки: ,





Новини
5 Квітня
4 Квітня
3 Квітня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше