Найсвіжіше:
• Зураб Берішвілі – герой півфінального протистояння команд з Гусятинщини та Борщева • Війна безжально обірвала життя молодого воїна з Тернопільщини • Як обрати ідеальні металопластикові вікна в Одесі: повний гід для мешканців міста біля моря • У Тернополі горів недіючий будинок культури «Залізничник» • На Куп’янському напрямку загинув старший сапер із Гусятинщини • У Бережанах громада отримала у власність майно вартістю понад 12 мільйонів гривень • 2,21 проміле та 400 доларів хабаря: у Теребовлі водій намагався «домовитися» з поліцією • Автотроща на Бучаччині: 16-річний мотоцикліст отримав численні переломи • В яких випадках потрібне обстеження МРТ голови • Заснув на вокзалі Тернополя – прокинувся без рюкзака, телефона та 16 тисяч гривень • У Борщеві автомобіль збив 14-річного електросамокатиста: хлопця госпіталізували • Переломи та численні забої: на Шумщині травмувалися двоє дітей • Перелом ноги та інші травми: у Теребовлі електросамокат збив 9-річну дитину • Два викрадені авто та ДТП: на Гусятинщині затримали раніше судимого чоловіка • У Тернополі працівниця поліції збила чоловіка на пішохідному переході • Прорізувачі для зубів: які матеріали безпечні для малюків і на що звернути увагу • У Кременецькому районі водій Hyundai врізався в дерево: чоловіка госпіталізували • Американець об’їздив усю Україну і назвав Тернопіль найкращим містом • Війна безжально обірвала життя 23-річного воїна з Тернопільщини • Еластичний бинт: як вибрати для ноги та коліна + когезивний бинт • На 33-му році раптово помер священник з Тернопільщини • На Тернопільщині зіткнулися ВАЗ і Ford: у ДТП постраждали п’ятеро людей • «Агрон» переграв великоберезовицький «Сокіл» і вийшов до фіналу Кубка Тернопільської області • На Чортківщині двоє чоловіків померли в лікарні після нещасних випадків • У Тернополі затримали нетверезу кермувальницю (відео)
rss

Колишній футболіст тернопільської «Ниви» став гравцем клубу Прем’єр-ліги


Опубліковано: 4 Липня 2022р. о 8:37

Новачок української футбольної Прем’єр-ліги криворізький «Кривбас» підписав контракт з 25-річним півзахисником, колишнім гравцем тернопільської «Ниви» та кременецького «Буревісника» Андрієм Понєдєльніком.

Андрій Понєдєльнік підписав контракт з криворізьким клубом на 2 роки. Обрав номер 7. Зріст: 180 см. Вага: 75 кг. Народився 28 лютого 1997 року у місті Камінь-Каширський Волинської області. Вихованець шкіл «Случ» та «BRW-VIK». Є майстром спорту України та віце-чемпіоном Європи серед студентських команд у складі збірної України.

На дорослому рівні дебютував у 20 років за тернопільську «Ниву» 9 липня 2017 року у матчі кубка України проти «Металіста 1925». Дебютував забитим голом – 2:2, у серії пенальті перемогла «Нива». Також захищав кольори таких клубів: «Буковина» (Чернівці), ФК «Калуш», «Полісся» (Житомир), «Гірник-Спорт» (Горішні Плавні), а також навчаючись у Кременецькій гуманітарній академії, захищав кольори студентської команди «Буревісник».

У останньому сезоні-2021/2022 в «Гірнику-Спорт» (перша ліга) зіграв 19 матчів, забив 2 голи. На полі провів 1686 хвилин, у пасиві 3 попередження. У обидвох поєдинках проти «Кривбасу» зіграв усі 180 хвилин. Усього у складі «Гірника-Спорт» за два сезони першої ліги провів 47 матчів, забив 4 голи.

Також Андрій Понєдєльнік зіграв один матч за збірну зірок тернопільського футболу у благодійному поєдинку проти чортківської «Кристала», який зірки виграли 4:2.


Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки: , ,





Новини
12 Серпня
11 Серпня
10 Серпня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше