Найсвіжіше:
• ДТП у Тернополі за участю нетверезої водійки: перевищення алкоголю більш ніж у 8 разів • Чемпіон світу з Тернопільщини отримав особливий подарунок з Фінляндії • Перестало битися серце відомої освітянки Тернопільщини • На Харківщині загинув військовий з Тернополя • Спочив у Бозі головний пожежник громади на Шумщині • Трансферна сага завершена: воротар тернопільської «Ниви» таки перейшов у «Динамо» • За пів року громади Тернопільщини витратили понад 5,7 млн грн на металопластикові двері • Перша футбольна ліга Тернопільщини: майстер-клас «Медоборів» у Бучачі, історична перемога «Шляха» та перше борщівське дербі • На війні загинув майстер спорту міжнародного класу з Тернопільщини • На Шумщині судили матір малолітньої дитини • Півтора роки надій та сподівань: у Курській області загинув воїн з Тернопільщини • На Кременеччині травмувався 13-річний хлопець: дитину госпіталізували з переломами • Сучасні методи протирецидивної терапії: надійний крок до тверезості • ФК «Борщів» на класі впевнено переміг команду з Бережанщини • На Сумщині загинув розвідник з Кременця • Залишив дворічного сина посеред вулиці: у Бучачі поліцейські врятували малюка від небезпеки • Великоберезовицький «Сокіл» на останніх хвилинах вирвав перемогу в Підволочиську • У засвіти відійшла педагогиня та науковиця з Тернопільщини • На Гусятинщині Ford спершу влетів в огорожу, а потім – в електроопору • Чи складно в Україні отримати ліцензію на медичну практику • Браконьєрство на Заліщиччині: збитки перевищили 300 тис. грн • 11 червня відбудеться жеребкування кубка Тернопільської області • Шкільна форма для першокласників: що важливо врахувати батькам • На Харківщині загинув 51-річний воїн з Тернопільщини • Чому заброньованим надсилають повістки: юрист пояснив дії ТЦК
rss

Газова компанія найбагатшого уродженця Тернопільщини через війну зазнала збитків у 10 мільярдів


Опубліковано: 30 Червня 2022р. о 17:50

У «Регіональній газовій компанії» найбагатшого уродженця Тернопільщини Дмитра Фірташа заявили, що збитки Операторів газорозподільних мереж (ГРМ) від російської агресії оцінюються в 9,9 млрд. грн.

Через бойові дії було відключено і пошкоджено 1 074 газорозподільних та 2 739 шафових газорегулюючих пунктів. Повідомляється про відновлення роботи 390 газорозподільних та 929 шафових пунктів.

Нагадаємо, суд передав в управління Національному агентству з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, 26 регіональних операторів газорозподільчих систем.

Операторів газорозподільних мереж або так званих облгазів в Україні налічується понад 40. Приблизно 70% газу в країні розподіляє Регіональна газова компанія бізнесмена з Тернопільщини Дмитра Фірташа, який народився у селі Синьків колишнього Заліщицького, а нині Чортківського району.

Наприкінці 2021 року журнал «НВ» спільно з інвесткомпанією «Dragon Capital» представив щорічний рейтинг 100 найбагатших українців. Дмитро Фірташ зі статком у $1,71 млрд. займав у цьому 10 місце, при цьому за рік він втратив своїх активів на 16%.


Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки:





Новини
10 Червня
9 Червня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше