Найсвіжіше:
• «Сокіл» удесятьох вирвав нічию в «Агрона» у першому півфіналі Кубка Тернопільщини • На Сумському напрямку загинув оператор БпЛА з Кременеччини • У Тернополі судитимуть чоловіка за умисне вбивство з особливою жорстокістю • На Харківському напрямку загинув боєць «Хартії» з Тернопільщини • Стріляв у спину підлітку та в око сусіду: тернополянин постане перед судом • На війні загинув солдат з Теребовлянщини • На війні загинув 45-річний воїн зі Скалатської громади • Тренеру тернопільської «Ниви» подарували колекційну картку та дерев’яну фігурку • У Києві викрили схему з «одруженням наосліп»: серед головних фігурантів – жителька Тернопільщини • Пожежа на Малашовецькому сміттєзвалищі не вщухає: яка ситуація зараз • ДТП на Козівщині: 16-річний мотоцикліст зіткнувся з Mercedes • Вважався зниклим безвісти з 2023 року: у Тернополі поховають загиблого Героя • Збій у «Резерв+»: українцям радять носити із собою паперові документи • У Тернопільській міськраді змінився начальник одного з ключових управлінь • За 450 доларів обіцяли «права»: на Тернопільщині судитимуть двох інструкторів автошколи • Скандал: водій автобуса Тернопіль-Гусятин виїхав на тротуар і кидався на людей • У громаді Тернопільщини знайшли додаткові 5 млн грн: на що їх витратять? • Пенсіонерам пригрозили зупинкою виплат: що потрібно зробити після отримання ID-картки • На Зборівщині триває масштабна пожежа на сміттєзвалищі • Стали відомі результати усіх матчів ігрового дня чемпіонату та кубка Тернопільщини • Ветеранський чемпіонат Тернопільщини з футболу: лідерські розбірки у Плотичі • МФК «Тернопіль» завершив виступи на Odesa Open Cup-2026 • На Бережанщині з’явилася «Алея Надії» – на знак віри у повернення зниклих безвісти воїнів • На Херсонщині загинув морський піхотинець з Тернопільщини • Українцям нагадали про нові можливості: як суттєво збільшити майбутню пенсію
rss

Одна з найбільших атак на сусідню з Тернопільською область: ракети пошкодили залізничну інфраструктуру


Опубліковано: 17 Травня 2022р. о 11:49

У Яворівському районі Львівської області у ніч на 17 травня ворог обстрілював військовий об’єкт, уламки ракети завдали шкоди залізничній інфраструктурі. Про це повідомили голова Львівської ОВА Максим Козицький та міський голова Львова Андрій Садовий.

– Вночі ворог здійснив ракетний удар по об’єкту інфраструктури регіональної філії “Львівська залізниця” у Яворівському районі. Вибухом пошкоджено залізничну інфраструктуру. Інформації про травмованих чи загиблих не надходило, – розповів Максим Козицький.  

За попередньою інформацією, ракети летіли зі сходу. Також підрозділи ППО ПвК “Захід” збили три крилаті ракети. Козицький подякував силам протиповітряної оборони.

Андрій Садовий також повідомив, що цієї ночі на Львівщині було дві повітряні тривоги та дві “масові хвилі ракетних вильотів”.

– У Львові жодна ракета не приземлилась. Добре спрацювали сили ППО. Тому ми не знаємо чи було наше місто ціллю на цей раз. У одному із сіл Яворівського району уламки ракети частково пошкодили об’єкт залізничної інфраструктури. В навколишніх будинках повилітали шибки. І це все у 20-кілометровій зоні до кордону з Європейським Союзом. Це справді була одна із найбільших атак на Львівську область за кількістю ракет. Що буде відбуватись далі – передбачити важко. Тому ходіть в укриття!, – зауважив Андрій Савдовий.

Садовий вкотре закликав не знімати “прильоти ракет” чи роботу ППО. За його словами, такі відео потрібні “московській агентурі”, а українцям потрібно допомагати фронту.


Джерело: "Українська правда"
Мітки: ,





Новини
3 Серпня
2 Серпня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше