Найсвіжіше:
• Відбулося жеребкування Зимової першості Тернопільщини з футболу • Останній бій прийняв у Донецькій області: на війні загинув воїн з Тернопільщини • На Запоріжжі загинув снайпер з Тернопільської області • В автотрощі загинув офіцер з Тернопільщини • На Чортківщину призначили нового керівника поліції • У Тернополі водій допустив зіткнення одразу з трьома автівками: причина  • На Зборівщина отримала нового керівника поліції • Василю Гнатюку дали 15 років за вбивство випускниці з Вишнівця • Команда з Борщева – чемпіон Тернопільської області з футзалу U-15 • У мешканця Кременця вилучили понад 20 грамів забороненої речовини • У Заліщицькій громаді зник чоловік • На Донеччині загинув 30-річний нацгвардієць з Гусятинщини • Вихователька дитсадка з Бучаччини отримала штраф за пропозицію хабаря патрульним • Нові правила дитячих виплат: що зміниться для батьків • Розпочався збір підписів на вшанування пам’яті Героя з Бережанщини, який загинув, захищаючи Україну • На Зборівщині засудили дівчину, яка розсилала чоловікам інтимні фото та відео • Під Покровськом отримав важке поранення: помер воїн з Тернопільщини • Два роки вважався зниклим безвісти: на Донеччині загинув воїн з Тернополя • Як вивчати програмування безкоштовно і оплачувати за результат • Стало відоме ім’я почаївського депутата, якого піймали на великому хабарі у Києві • Спочив у Бозі голова Конгресу українських націоналістів Кременеччини • Україна анулює найбагатшому уродженцю Тернопільщини спецдозволи на стратегічні родовища • «Агрон» та ФК «Збараж» провели футбольний спаринг у Тернополі • Мешканка Підволочищини за 500 доларів обіцяла позитивно “здати” іспит з водіння • «Бандерівець» зі Скалатчини виграв першість Львівщини з футзалу
rss

Колишні футболісти чортківського «Кристала» боронять Україну на передовій


Опубліковано: 11 Травня 2022р. о 13:31

Колишні футболісти чортківського “Кристалу” брати Курдаси – Руслан та Денис, нині захищають Україну. Вчора, 10 травня, Руслан Курдас у “Інстаграмі” привітав свого молодшого брата Дениса, який святкує 22-й День народження.

Нагадаємо, Руслан Курдас виступав за чортківський “Кристал” у 2018-19 рр., за який провів у чемпіонаті Тернопільської області 40 матчів, у яких відзначився 15 забитими м’ячами. А Денис Курдас за цей період у чортківській команді провів 16 матчів та забив три м’ячі.

Приєднуємося до усіх теплих слів, які сказані на адресу іменинника. Перемог і успіхів тобі, Денисе! Слава тим, хто боронить Україну! Слава Україні!


Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки: ,




Новини
17 Лютого
16 Лютого
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше