Найсвіжіше:
• Стало відомо, скільки найбільші латифундисти Тернопільщини мають землі • Жахлива аварія в центрі Тернополя: деталі смертельної ДТП • Майже 15 місяців надій та сподівань: на Донеччині загинув воїн з Тернопільщини • Джуринський водоспад відкривається по-новому • Один гол вирішив долю матчу між командами з Гусятинщини та Підволочиська • Сутичка з ТЦК у Тернополі: постраждали військовий і жінка • Великоберезовицький «Сокіл» здобув важку перемогу в Збаражі • На Підволочищині судитимуть керівницю за самовільне будівництво теплиці на комунальній землі • Тернопільський суд зупинив розгляд гучної справи художника Івана Марчука • Мінімалізм чи лофт: який інтер’єр найкраще підходить для вашого стилю • У Гусятині знесуть незаконну забудову біля річки Збруч • Центральний матч туру: гол Альохіна приніс перемогу ФК «Борщів» • Ніби на ралі: під Тернополем вандали розкатали поле з пшеницею • У Тернополі водій електросамоката потрапив під колеса авто • Смертельна пожежа на Козівщині: загинула жінка • Вдарив металевою гирею поліцейського: судитимуть шумчанина • На Гусятинщині балансоутримувача парку просять подбати про безпеку відвідувачів • “Буковина” за матч у Тернополі заплатить величезний штраф • Польська делегація вшанувала пам’ять загиблих тернополян після ракетного удару • На Дніпропетровщині загинув студент із Тернополя: що відомо • Троє жінок з Гусятинщини отримали травми внаслідок аварії • Жорстока війна забрала життя ще одного тернополянина • У Почаєві під час робіт мобілізували монаха УПЦ МП: що відомо • Жах у Тернополі: син загинув, мати госпіталізована • Як купити шини 205 55 r16: важливі аспекти та рекомендації
rss

У Тернополі жінка-переселенка, шукаючи квартиру, позбулася всіх заощаджень  


Опубліковано: 20 Квітня 2022р. о 20:36

19 квітня тернопільськими поліцейськими було порушено кримінальне провадження за фактом шахрайських дій по відношенню до жінки-переселенки, яка у Тернополі шукала помешкання, а в підсумку залишилася без житла і без грошей. Про це сьогодні, 20 квітня, під час брифінгу повідомив начальник Головного управління Нацполіції в Тернопільській області Олександр Богомол.   

– Жінка-переселенка, будучи вже в Тернополі, зайшла в Телеграм-канал, де шукала місце, куди можна заселитися. Зайшла на посилання, яке нібито мало їй допомогти знайти житло. Далі провела ще декілька маніпуляцій і з картки зникла 21 тисяча гривень. Це були її всі заощадження, – зазначив Олександр Богомол.  

Очільник поліції Тернопільщини звертається до всіх тернополян та гостей нашої області, обережно ставитися до різного року невідомих посилань, а довіряти лише перевіреним каналам інформації.


Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки: , ,





Новини
7 Травня
6 Травня
5 Травня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше