Найсвіжіше:
• Трагедія біля Тернополя: впала у водостічний канал та захлиснулася літня жінка • Важка недуга забрала життя молодшого сержанта з Тернопільщини • На трасі Ланівці – Вишнівець розбився 17-річний хлопець • Три дні шукали кременчанина, котрий скоїв смертельне ДТП • На Борщівщині судитимуть директора підприємства за незаконний видобуток глини на 1,7 млн грн • Я вперше зіткнувся з такими великими масштабами виготовлення та збуту наркотиків, – начальник тернопільської поліції • На Донеччині загинув фанат теребовлянської “Ниви” • На Дніпропетровщині загинув 24-річний воїн з Тернопільщини • Мешканця Зборівщини засудили за ухилення від мобілізації • Рекордний мільярд: надходження від Тернопільської митниці зросли на 39% • «Поділля» з Васильківців – новий переможець Зимової першості Тернопільщини з футболу • Що заробили за рік народні депутати від Тернопільщини: цифри • У госпіталі внаслідок серцевої недостатності помер воїн з Тернопільщини • Завтра на Тернопільщині різко зміняться погодні умови • На війні загинув 50-річний старший солдат з Тернопільщини • На Збаражчині через субсидії засудили пенсіонера • У Заліщиках судили багатодітну матір • Роль лікаря стоматолога у збереженні здоров’я: від першого візиту до бездоганної посмішки • Великогаївський «Агрон» дозаявив нового воротаря • На Шумщині доньку засудили за напад на матір • На війні загинув батько трьох дітей з Тернопільщини • Сьогодні визначиться переможець Зимової першості Тернопільщини з футболу • У Зборові винесли вирок за самовільне будівництво на комунальній землі • Вдарила батька кочергою: у Підгайцях винесли вирок жінці • Бомбезний гол був забитий у матчі заліщицького “Дністра” та ФК Миколаїв”
rss

Ділок з Кременеччини приторговував коньяком, горілкою, вином та цигарками без акцизу


Опубліковано: 11 Квітня 2022р. о 13:48

Оперативники Тернопільського управління Департаменту внутрішньої безпеки задокументували протиправну діяльність жителя Кременецького району, який займався збутом незаконно виготовлених алкогольних напоїв та тютюнових виробів.

На період дії воєнного стану на території області заборонений продаж алкогольних напоїв. Попри це, знаходяться ділки, котрі не лише нехтують введеними обмеженнями, а й торгують фальсифікатом. Оперативники управління Департаменту внутрішньої безпеки систематично проводять профілактичні заходи щодо протидії незаконному обігу підакцизних товарів.

Під час відпрацювання правоохоронці виявили факт реалізації фальсифікованого спиртного жителем Кременецького району. Чоловік за місцем проживання налагодив торгівлю підакцизного товару.

У ході санкціонованого обшуку у нього виявлено пів тони незаконно виготовленого коньяку, двадцять ящиків горілки та стільки ж вина із марками акцизного податку з ознаками підробки, а також 500 пачок цигарок без марок акцизного податку. Загальна сума вилученого – понад 250 000 гривень.

Відомості за даним фактом внесено до Єдиного реєстру  досудових розслідувань за частиною 1 статті 199 Кримінального кодексу України (збут незаконно виготовлених, одержаних чи підроблених марок акцизного податку). Санкція статті передбачає покарання від трьох до семи років позбавлення волі.

Оперативні заходи тривають, поліцейські встановлюють канали постачання фігуранту підакцизної продукції та осіб, причетних до її виготовлення.


Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки:





Новини
6 Квітня
5 Квітня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше