Найсвіжіше:
• На Донеччині поліг бойовий медик із Кременця • Аварія на Борщівщині – непритомного чоловіка госпіталізували до реанімації • Спочила у Бозі лікар-стоматолог зі Збаражчини • На Дніпропетровщині загинув кунівець з Тернопільщини • У Великій Березовиці стартував новий чемпіонат Тернопільщини з футболу • Типові помилки ФОП 2 групи у веденні діяльності • Курси польської мови онлайн чи офлайн: що обрати для швидкого результату • Запаси на критичному рівні: у Тернополі шукають донорів 1-ї групи крові • Вибухнув газ – жінка постраждала: що сталося в Тернополі • Жах у Тернополі: чоловік вистрілив сусіду в око, а потім – у підлітка • Гроші за «рішення питань»: на Тернопільщині викрили юристку – попереду суд • На Харківщині загинув старший сержант з Кременеччини • Вся країна аплодує: тернополянка тріумфувала на «Дитина року 2026» • Компанія BroBus – сучасний сервіс пасажирських перевезень • Напруга зашкалювала: у Тернополі під час конфлікту дістали пістолет • У Тернополі стартував сезон фонтанів • У Тернополі відбувся суд щодо авторських прав художника Івана Марчука • На Дніпропетровщині зупинилося серце вогнеметника з Тернопільщини • Під час дронового обстрілу Тернополя врятували батька з сином • Стали відомі результати матчів ігрового дня чемпіонату Тернопільщини з футболу • На Борщівщині засудили чоловіка за нічну бійку з військовим-депутатом • У Тернополі занепокоїлися через вибухівку біля «МакДональдзу» • Скандальні заяви священника-блогера з Тернопільщини про сексшопи викликали дискусію • Прогресуюча хвороба забрала життя Героя з Тернопільщини • Кримінальний авторитет та його спільник постануть перед судом у Тернополі за «схеми» з ТЦК
rss

Житель Скалатської громади систематично знущався над своєю дружиною


Опубліковано: 8 Лютого 2022р. о 17:30

Від 43-річного жителя Скалатської громади потерпала дружина,  за вчинене йому загрожує позбавлення волі.

Напевне чоловік не знав, що за свої дії йому доведеться відповідати перед законом. Чолов’яна насмілився простягнути руки до своєї дружини, і сталося це не раз і два.

Житель  Скалатської громади систематично ображав нецензурною лайкою, залякував і погрожував фізичною розправою своїй дружині. Бідолашна жінка звернталася у поліцію, а вони натомість вживали усіх можливих заходів, аби вгамувати кривдника. (проводили з ним профілактичні бесіди, складали на нього адмінпротоколи) Коли це не допомагало, полцейські змушені були відкрити кримінальне провадження за фактом домашнього насильства.

Суд став на сторону потерпілої сторони визнавши чоловіка винним.  Йому призначив 150 годин громадських робіт. Але це чолов’ягу не зупинило. Він продовжував знущатися наж жінкою, погрожував їй та морально принижував. 

У грудні 2021 року, чоловік знову взявся за старе. Вчинив психологічне та фізичне насильство щодо дружини.  Правоохоронці задокументували даний факт і оголосили йому підозру у вчиненні злочину, передбаченого ст. 126-1 (домашнє насильство) Кримінального кодексу України.

 


Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки: , ,





Новини
4 Травня
3 Травня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше