Найсвіжіше:
• Під час боїв на Куп’янському напрямку зник безвісти старший сержант з Тернопільської області • Потужний вибух у Борщеві: що відомо та які обставини встановлює поліція • Молоде життя обірвала війна: на Курщині загинув воїн з Теребовлянщини • Заліщицький “Дністер” відмовився від послуг одразу трьох гравців • За статеві злочини проти неповнолітньої перед судом постане житель Шумська • Футбольний фестиваль «Talantikos» у Тернополі: турніри, конкурси та подарунки для дітей • На Тернопільщині судитимуть вітчима, який зґвалтував неповнолітню падчерку • Спочила у Бозі піаністка з Тернопільщини • Доставка суші в Тернополі для ідеальної домашньої вечері – де замовити? • На Зборівщині сталася масштабна пожежа на сміттєзвалищі • У Бережанах підприємець збудував комерційний об’єкт і «забув» сплатити місту понад 330 тис грн • Легкоатлет з Козівщини готується до чемпіонату світу в США • У Чорткові вирішили позбутися всіх білбордів • Понад два роки невідомості: підтвердилася загибель воїна з Борщівщини • У Тернополі планують акцію протесту через кадрові зміни в уряді та можливу відставку Михайла Федорова • Підземні паркінги як укриття: у Тернополі закликають підтримати петицію • На Тернопільщині водій Nissan Rogue з’їхав у кювет: є травмований • Спочив у Бозі священник з Тернопільщини • На Сумщині загинув молодший сержант з Тернопільщини • “Самопоміч” замість “Свободи”: як змінюється влада на Тернопільщині • На Харківщині загинув військовий з Тернопільщини • Жителька Тернопільщини втратила понад 34 тисячі гривень, намагаючись купити авто з Польщі • ДТП у Тернополі: пасажир легковика травмувався після зіткнення з вантажівкою • Виманив у матері зниклого безвісти воїна з Теребовлянщини 2000 доларів та 70 000 грн – судитимуть псевдоволонтера на Тернопільщині • Майже пів кілограма канабісу та амфетамін: у Бережанах затримали наркоторговця
rss

В Україну відправили першу партію таблеток від коронавірусу: що відомо про препарат


Опубліковано: 5 Лютого 2022р. о 9:33

Україна сьогодні отримає першу партію таблеток від COVID-19. Йдеться про постачання препарату «Молнупіравір» виробництва американської фармацевтичної компанії Merck.

Як пише «РБК-Україна», це препарат прямої дії, який блокує фермент, потрібний коронавірусу SARS-CoV-2 для відтворення генетичного коду, і запобігає його розмноженню, а також знижує ризик тяжкого перебігу хвороби.

Він був розроблений в Університеті Еморі фармацевтичною компанією Drug Innovation Ventures at Emory (DRIVE). Потім його було викуплено компанією Ridgeback Biotherapeutics з Майамі, яка пізніше уклала угоду з Merck & Co. для подальшої розробки.

«Молнупіравір» випускається в таблетках, тому немає особливих вимог зберігання та їх зручно приймати. Їх використовують для лікування пацієнтів із груп ризику: надмірна вага, вік понад 60 років, цукровий діабет або хвороби серця. При цьому рекомендується приймати таблетки з перших днів зараження.

За даними профільного комітету Верховної ради, перша партія налічуватиме 60 000 курсів препарату «Молнупіравір». Як заявив голова комітету Михайло Радуцький, це означає, що Україна починає використовувати пігулки від коронавірусу прямої дії.

Міністерство охорони здоров’я України зареєструвало його для екстреного застосування у січні 2022 року.

Першою країною, яка схвалила «Молнупіравір» для лікування пацієнтів із COVID стала Велика Британія. Препарат застосовується також у США, Австралії, Бангладеш та інших країнах.

Згідно з даними досліджень, на третьому етапі клінічних випробувань лише 7,3% пацієнтів, які приймали «Молнупіравір», потребували госпіталізації. При цьому ніхто із госпіталізованих не помер. Дослідження показали, що препарат є ефективним проти всіх штамів COVID.

На сьогоднішній день немає інформації, за якою ціною його закуповує Україна. Але відомо, що США купують «Молнупіравір» за ціною 700 доларів за курс.

Нагадаємо, раніш Міністерство охорони здоров’я України зареєструвало для екстреного застосування препарат «Молнупіравір», який використовують для лікування COVID-19.

Фармацевтична компанія Merck заявила, що її препарат для лікування коронавірусу «Молнупіравір» у процесі доклінічних випробувань продемонстрував ефективність від штаму COVID-19 «Омікрон». Вчені самостійно провели дослідження в інститутах шести країн — Бельгії, Чехії, Німеччини, Польщі, Нідерландів та США.


Джерело: «РБК-Україна»
Мітки: , ,





Новини
16 Липня
15 Липня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше