Найсвіжіше:
• 2,5 роки надій та сподівань: на Донеччині загинув воїн з Тернопільщини • Чоловік, який застрелився у туалеті тернопільського ТЦК, виявився уродженцем Луганщини • У Кременці трапилася смертельна аварія • У Бережанах засудили двірника комунального підприємства через бійку • На Зборівщині втопився рибалка з Тернополя • На Запоріжжі загинув молодий воїн з Тернопільщини • Де зупинитися в Солом’янському районі Києва? • Пішов із життя талановитий учитель та мудрий керівник з Гусятинщини • На Бережанщині зіткнулися два мотоцикли: за кермом були 15-річні хлопці • На Зборівщині у ДТП загинув п’ятикласник із Тернополя • У лікарні померла жителька Бучача, яку збив поїзд • У січні пішов служити, а вже в травні загинув 56-річний воїн з Гусятинщини • Реєстратор Монастириської міськради допомагав оформлювати оборонні землі на приватні фірми • На Донеччині загинув воїн із Тернополя: офіційне підтвердження отримали через рік • Аналіз ДНК підтвердив загибель на Донеччині воїна з Тернопільщини • Підтверджено загибель на Донеччині сапера з Тернопільщини • Військовий з Гусятинщини Василь Кондрат нагороджений відзнакою Президента України • На Донеччині внаслідок удару БпЛА загинув воїн з Тернопільщини • Головний поліцейський Тернопільщини оприлюднив відео з ТЦК, у туалеті якого застрелився чоловік • У Тернополі сталася ДТП за участю швидкої (фото) • В громаді на Борщівщині виявили чимало порушень природоохоронного законодавства • Стали відомі результати матчів ігрового дня чемпіонату Тернопільщини з футболу • На Бучаччині чоловіка засудили за жорстоке знівечення обличчя односельця • Спочила у Бозі вчителька з фізика та математики з Гусятинщини • Головний поліцейський Тернопільщини взяв під особистий контроль загибель тернополянина у ТЦК
rss

Двом громадам Тернопільщини держава закупить комунальну техніку


Опубліковано: 15 Грудня 2021р. о 18:20

Уряд розподілив субвенцію з держбюджету місцевим бюджетам на розвиток комунальної інфраструктури. Йдеться про 100 млн грн коштів, які буть спрямовані, на придбання комунальної техніки. Відповідне рішення ухвалено на засіданні Кабінету Міністрів України.

49 громад отримають державу допомогу, як авансовий платіж, для придбання нової комунальної техніки, зокрема, техніки для прибирання вулиць, що дозволить підвищити якість комунальних послуг.
Комісія для оцінки та відбору клопотань та матеріалів розглянула 112 пропозицій від органів місцевого самоврядування. За результатами перевірки були відібрані заявки від 49 ОМС на суму субвенції понад 99,8 млн грн. Загальна вартість техніки, яка буде придбана, становитиме понад 499 млн гривень.
Зокрема, на Тернопільщину з цієї суми надійдуть 474,5 тисячі гривень.
187,4 тис. грн. отримає Білобожницька сільська ОТГ, а Лановецька МТГ – 287,1 тисячі гривень.


Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки: , , ,





Новини
25 Травня
24 Травня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше