Найсвіжіше:
• Неповнолітній мотоцикліст з Кременця зазнав травм у дорожній аварії • Команда з Гусятинщини очолила вищу футбольну лігу Тернопільщини • У Тернополі викрили організаторів незаконного переправлення через кордон за 10 тис доларів • ФК «Збараж» здобув важку перемогу на Бережанщині • Криваве застілля на Кременеччині: чоловік зарізав гостя • Унісекс-парфуми: чому найкрасивіші аромати десятиліття не мають статі • Колишній гравець Прем’єр-ліги дебютував за підволочиський “Збруч-Агробізнес” • Шахрайська афера на Тернопільщині: жінка віддала понад 200 тисяч у валюті • Смертельна ДТП на об’їзній Кременця: загинув 88-річний водій • Як правильно давати таблетки від глистів собаці • Пішов з дому і не повернувся: на Тернопільщині розшукують 62-річного чоловіка • Чому великі об’єкти потребують централізованих систем контролю доступу з електромагнітними замками • Реле контролю напруги: базовий елемент захисту сучасної електромережі • За жорстоке побиття мобілізованих двоє військових з Тернополя отримали іспитовий термін і штраф • У Норвегії затримали банківського менеджера з Тернопільщини, підозрюваного в шахрайстві • На Сумщині помер офіцер з Підволочищини • 2,5 роки надій та сподівань: на Донеччині загинув воїн з Тернопільщини • Чоловік, який застрелився у туалеті тернопільського ТЦК, виявився уродженцем Луганщини • У Кременці трапилася смертельна аварія • У Бережанах засудили двірника комунального підприємства через бійку • На Зборівщині втопився рибалка з Тернополя • На Запоріжжі загинув молодий воїн з Тернопільщини • Де зупинитися в Солом’янському районі Києва? • Пішов із життя талановитий учитель та мудрий керівник з Гусятинщини • На Бережанщині зіткнулися два мотоцикли: за кермом були 15-річні хлопці
rss

В Україні відсторонено від роботи 10 тисяч працівників шкіл


Опубліковано: 16 Листопада 2021р. о 7:58

Через відсутність щеплень проти COVID-19 в Україні станом на 09 листопада було відсторонено 9 632 працівника шкіл.

Про це в ефірі телеканалу «Київ» повідомив начальник головного управління середньої та дошкільної освіти МОН Юрій Кононенко, посилаючись на дані місцевих органів управління освіти.

За його словами, до числа відсторонених включено не лише вчителів, а й інших працівників шкіл.

Найбільше відсторонених працівників у Волинській, Миколаївській, Івано-Франківській і Київській областях.

За повідомленням Терен близько 40 працівників закладів освіти відсторонено від роботи в м.Тернополі станом на 8 листопада. Серед них і вчителі, і вихователі, і працівники техперсоналу, оскільки окремого розмежування скільки саме педагогів немає.

Також Юрій Кононенко повідомив, що наразі нещепленими залишаються 5,5%, тобто близько 36 тисяч працівників шкіл.

Відповідаючи на запитання щодо різниці у кількості відсторонених та невакцинованих працівників він зазначив, що невакцинованими можуть бути працівники, які мають медичні протипоказання. Окрім того, частина працівників може хворіти або перебувати у відпустках.


Джерело: Тижневик "Номер один"
Автор: Рубрика: ,
Мітки: , , ,





Новини
26 Травня
25 Травня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше