Найсвіжіше:
• 2,5 роки надій та сподівань: на Донеччині загинув воїн з Тернопільщини • Чоловік, який застрелився у туалеті тернопільського ТЦК, виявився уродженцем Луганщини • У Кременці трапилася смертельна аварія • У Бережанах засудили двірника комунального підприємства через бійку • На Зборівщині втопився рибалка з Тернополя • На Запоріжжі загинув молодий воїн з Тернопільщини • Де зупинитися в Солом’янському районі Києва? • Пішов із життя талановитий учитель та мудрий керівник з Гусятинщини • На Бережанщині зіткнулися два мотоцикли: за кермом були 15-річні хлопці • На Зборівщині у ДТП загинув п’ятикласник із Тернополя • У лікарні померла жителька Бучача, яку збив поїзд • У січні пішов служити, а вже в травні загинув 56-річний воїн з Гусятинщини • Реєстратор Монастириської міськради допомагав оформлювати оборонні землі на приватні фірми • На Донеччині загинув воїн із Тернополя: офіційне підтвердження отримали через рік • Аналіз ДНК підтвердив загибель на Донеччині воїна з Тернопільщини • Підтверджено загибель на Донеччині сапера з Тернопільщини • Військовий з Гусятинщини Василь Кондрат нагороджений відзнакою Президента України • На Донеччині внаслідок удару БпЛА загинув воїн з Тернопільщини • Головний поліцейський Тернопільщини оприлюднив відео з ТЦК, у туалеті якого застрелився чоловік • У Тернополі сталася ДТП за участю швидкої (фото) • В громаді на Борщівщині виявили чимало порушень природоохоронного законодавства • Стали відомі результати матчів ігрового дня чемпіонату Тернопільщини з футболу • На Бучаччині чоловіка засудили за жорстоке знівечення обличчя односельця • Спочила у Бозі вчителька з фізика та математики з Гусятинщини • Головний поліцейський Тернопільщини взяв під особистий контроль загибель тернополянина у ТЦК
rss

Аліна Френдій і Петро Заставний стали ведучими «Танців із зірками»


Опубліковано: 21 Вересня 2021р. о 20:38

Син екс-мера Тернополя Романа Заставного — Петро Заставний та його дружина – блогерка Аліна Френдій стали ведучими третього випуску бэкстейджу телепроєкту “Танці з зірками”.

Грандіозне шоу вийшло в ефір 19 вересня. Його цього разу відкрили не учасники проєкту, а улюблені судді – Катерина Кухар, Влад Яма та Макс Чмерковський.

Зірковою ведучою балкону цього разу стала Маша Єфросиніна, а ведучими бекстейджу – тернопільська fashion-інфлуенсерка 2021 року Аліна Френдій та її чоловік — ресторатор та продюсер гурту TVORCHI Петро Заставний.

Зірковою суддею третього випуску стала Оля Полякова.

Про свій перший досвід у ролі ведучої підписникам в мережі «Інстаграм» згодом розповіла Аліна Френдій.

«У нас був неймовірний досвід стати ведучими бекстейджу на шоу «Танці з Зірками». Ми побачили реальне житття за лаштунками і взяли інтерв’ю в усіх зіркових пар, які танцюють у проєкті. Зайшли ми на локацію павільйону близько 14 год, а вийшли біля 2 ночі. Сказати, що було важко — це нічого не сказати. Але досвід, який ми отримали був точно того вартий — я зрозуміла, що ми дуже навіть класна пара ведучих», написала блогерка.

А у прямому ефірі подружжя з‘явилось лише на декілька секунд.

Сам же випуск доступний на YouTube-каналі проєкту.

До слова, цей випуск вразив кількома сюрпризами: глядачі змогли побачити “танець” з Григорієм Чапкісом, а також дізнатись про особисті моменти із життя зіркових учасників — темою нового ефіру “Танців з зірками 2021” стала “Рік, який змінив моє життя”.

З огляду на стурбованість через пандемію коронавірусу чимало знаменитостей, як і всі інші люди, пережили не зовсім радісні моменти.

Чимало з них розповіли про свої потаємні думки на всю країну. Втім, одній із пар також довелось покинути шоу назавжди… “Танці з зірками” — українська версія британського розважального проєкту Strictly Come Dancing.

За його умовами зірки щотижня опановують нові стилі танців і демонструють хореографічні постановки у прямих ефірах з професійними партнерами.

Виступи пар оцінює журі, до складу якого 2021 року ввійшли ексгерой “Холостяка” і чемпіон з латиноамериканських танців Максим Чмерковський, прима-балерина Катерина Кухар і знаменитий хореограф Влад Яма. До слова, на роль креативної продюсерки шоу цьогоріч запросили Олену Коляденко, а головним хореографом стала Олена Шоптенко.


Джерело: Тернополяни
Мітки: , , ,





Новини
25 Травня
24 Травня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше