Найсвіжіше:
• На Дніпропетровщині помер 50-річний воїн з Тернопільщини • Пенсіонер зі Львова позичив власне авто незнайомцю, та повертати власність довелося гусятинським поліцейським • Від Лановецької міськради вимагають відшкодувати 1,8 млн грн • На Бережанщині пішохід потрапив під колеса Audi A6 • Останній бій прийняв на Донеччині: підтверджено загибель воїна з Гусятинщини • На Теребовлянщині під колесами авто загинув 65-річний чоловік • У центрі Тернополя сталася масова бійка молодиків (відео) • У Тернополі син до смерті забив рідну матір • Співак з Тернопільщини відреагував на заміжжя ексдружини, з якою він прожив у шлюбі понад 20 років • У лікарні швидкої допомоги у Тернополі запрацював Центр ментального здоров’я • Військовий з Тернопільщини загинув через місяць після мобілізації • Футзальний чемпіон Тернопільщини дозаявив чемпіона України • Як вибрати гербіцид на соняшник під технологію вирощування: класична, Sumo, Clearfield • Воїн з Тернопільщини прийняв свій останній бій у Луганській області • На Тернопільщині оприлюднили графік вимкнення світла на 5 грудня • Від слідчого до командира мінометного розрахунку: історія тернопільського поліцейського Володимира Кузьо • На Теребовлянщині ув’язнили батька, який розбещував малолітню доньку • На Лановеччині п’яний студент на батьківському авто збив багатодітну матір • На Гусятинщині вантажівка збила пішохода: численні травми та переломи • Трагедія у Великій Березовиці: в пожежі загинула жінка • Інтимна пластика без табу: як жінки повертають комфорт і контроль над власним тілом • Вважався зниклим безвісти: на Донеччині загинув військовий з Тернополя • На Гусятинщині водій намагався підкупити поліцейських • І знову винна клінінгова компанія: чому жінки відмовляються бути домогосподарками • Міську раду Кременця зобов’язали охороняти Єврейське кладовище
rss

У Тернополі після здорожчання проїзду у громадському транспорті водії не матимуть права брати готівку


Опубліковано: 18 Вересня 2021р. о 13:31

Вартість проїзду у громадському транспорті Тернополя буде змінена вже з наступного місяця. Про це в етері місцевої радіостанції розповів Олег Вітрук, начальник управління транспортних мереж та зв’язку.

Цими проектами рішень передбачено, що оплата проїзду становитиме 8 гривень при розрахунку «Соціальною картою тернополянина», 9 гривень – при розрахунку неперсоніфікованим проїзним квитком, який може придбати будь-хто, і 10 гривень при розрахунку безконтактною банківською карткою, пристроєм з технологією NFC та разовим проїзним квитком.

Тариф однаковий, як для проїзду у тролейбусі, так і в маршрутці. Раніше завжди було, що проїзд в електротранспорті дешевше, ніж в автотранспорті, бо електрика дешевша за бензин і дизпаливо. Зараз ситуація змінилася. Вартість електроенергії зростає по кілька разів на рік, добавилася плата за доставку електроенергії, крім цього є затрати на тягові підстанції, мережу тролейбусну. Дотацій з держави ми не отримуємо, зобов’язані виживати самі. Тому тарифи прирівняні. При підготовці рішень ми свідомо виключили можливість готівкової оплати у громадському транспорті та ввели разовий проїзний квиток. Це дасть можливість повного обліку всіх коштів, які проходять через громадський транспорт. Водій не буде мати службової електронної картки, щоб реалізовувати квитки і не буде мати права брати готівку. Оператор електронних систем вже завершує підготовчу роботу з компанією «EasyPay» щодо реалізації разових проїзних квитків.

У Тернополі є близько 140 терміналів самообслуговування, які розміщені як на зупинках, так і в наближених до них місцях. У них можна буде придбати разовий проїзний квиток вартістю 10 гривень. Пільги для пенсіонерів, студентів та учнів зберігаються.

Для учнів і студентів проїзд у тролейбусі буде безкоштовний, у маршрутці – 4 гривні. В обох проектах рішення вказано, що вони набирають чинності з першого жовтня 2021 року. До того часу їх мають розглянути та затвердити на виконкомі міськради”, – сказав він.


Джерело: Тижневик "Номер один"
Автор: Рубрика:
Мітки: , ,




Новини
5 Грудня
4 Грудня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше