Найсвіжіше:
• Попит і ціни ростуть: Тернопіль у лідерах ринку однокімнатного житла • Перша футбольна ліга Тернопільщини: лідер втратив перші очки, перша поразка ФК «Бучач» та важка перемога «Нічлави» • Неповнолітній мотоцикліст з Кременця зазнав травм у дорожній аварії • Команда з Гусятинщини очолила вищу футбольну лігу Тернопільщини • У Тернополі викрили організаторів незаконного переправлення через кордон за 10 тис доларів • ФК «Збараж» здобув важку перемогу на Бережанщині • Криваве застілля на Кременеччині: чоловік зарізав гостя • Унісекс-парфуми: чому найкрасивіші аромати десятиліття не мають статі • Колишній гравець Прем’єр-ліги дебютував за підволочиський “Збруч-Агробізнес” • Шахрайська афера на Тернопільщині: жінка віддала понад 200 тисяч у валюті • Смертельна ДТП на об’їзній Кременця: загинув 88-річний водій • Як правильно давати таблетки від глистів собаці • Пішов з дому і не повернувся: на Тернопільщині розшукують 62-річного чоловіка • Чому великі об’єкти потребують централізованих систем контролю доступу з електромагнітними замками • Реле контролю напруги: базовий елемент захисту сучасної електромережі • За жорстоке побиття мобілізованих двоє військових з Тернополя отримали іспитовий термін і штраф • У Норвегії затримали банківського менеджера з Тернопільщини, підозрюваного в шахрайстві • На Сумщині помер офіцер з Підволочищини • 2,5 роки надій та сподівань: на Донеччині загинув воїн з Тернопільщини • Чоловік, який застрелився у туалеті тернопільського ТЦК, виявився уродженцем Луганщини • У Кременці трапилася смертельна аварія • У Бережанах засудили двірника комунального підприємства через бійку • На Зборівщині втопився рибалка з Тернополя • На Запоріжжі загинув молодий воїн з Тернопільщини • Де зупинитися в Солом’янському районі Києва?
rss

У Чорткові призначили нового керівника ККП


Опубліковано: 15 Серпня 2021р. о 20:20

Підприємство, котре займається вивезенням твердих побутових відходів у Чортківській ОТГ, отримало нового керівника.
 
 
 Оперативно реагуючи на ситуацію із незадовільним та невчасним вивезенням сміття у Чорткові, що особливо критично враховуючи на зростання тарифу на його вивезення, зважаючи на численні зауваження у соціальних мережах на неякісну роботу КП «Чортківський комбінат комунальних підприємств», міський голова Чорткова Володимир Шматько прийняв рішення про зміну керівництва.
 
 Окрім того, голова міста подякував попередньому очільнику «Чортківського ККП» Тарасу Фаріону за проведену роботу.
 
 Новим керівником підприємства став Микола Романович Шевчишин. Раніше він працював інженером з транспорту на Марилівському спиртовому заводі.
 
 Міський голова Чорткова Володимир Шматько, представляючи колективу «Чортківського ККП» нового керівника, закцентував увагу на його ключових завданнях на найближчих півроку:
  всі приватні сектори міста повинні перейти на індивідуальні сміттєві баки;
  вирішити проблему із вивезенням негабаритного сміття (відходи з городів, садів, будматеріалів тощо); вивезення “негабариту” буде платним, оскільки його немає у тарифі;
  кожен багатоквартирний будинок повинен мати власний обладнаний сміттєвий майданчик на території внутрішнього двору; жодних загальних баків вздовж дороги не повинно бути;
  виявлення домогосподарсв та приватних підприємців, котрі не мають договорів на вивезення сміття; підготовка та подання судових позовів на абонентів, котрі мають велику заборгованість;
  розробити систему вивезення сміття із сіл громади, займатись пошуками приватної компанії, котра могла б надавати послуги з вивезення ТПВ.
 
 Зауважимо, що у КП «Чортківський ККП» працює 22 людини: начальник, головний інженер, головний бухгалтер, бухгалтер, юрист, двоє працівників абонентного відділу, двоє контролерів, п’ять водіїв контейнерних автомобілів, водій вантажної машини, машиніст екскаватора, машиніст бульдозера, двоє сторожів на сміттєзвалища та шість вантажників.
 
 Станом на сьогодні, 12 серпня, у Чорткові є 7054 домогосподарств, які мають підписані договори на вивезення сміття із «Чортківським ККП», це приблизно 88% від усіх. Також зазначимо, що договір мають 460 підприємців міста, це майже 90%.
 
 
 Інші частина людей нехтує укладанням договорів, викидаючи сміття у баки за рахунок інших. Підприємство постійно займається вирішенням цієї проблеми, адже відсутність такої кількості договорів щомісячно завдає збитків у розмірі 70 тисяч гривень.
 
 
Нагадаємо, із 1 вересня через зростання мінімальної заробітної плати, прожиткового мінімуму, паливно-мастильних матеріалів у Чорткові діятиме новий тариф на вивезення та захоронення сміття.
 
 Вартість вивезення 1 м3 твердих побутових відходів вартуватиме 176,94 грн.
Тобто для тих, хто має індивідуальні контейнери об’ємом 0,12 м3, вивезення сміття коштуватиме:
  якщо вивозитимуть 1 раз у тиждень – 92,02 грн за місяць;
  якщо вивозитимуть 1 раз у 2 тижні – 46 грн за місяць;
 За умови відсутності індивідуальних контейнерів для збору ТПВ:
  для приватного сектора – 37,01 грн в місяць за 1 людину;
  для багатоповерхових будинків – 29,93 грн в місяць за 1 людину.
 
 Детальніше про те, як Чортків потопав у смітті читайте тут 

Джерело: Чортків Online
Мітки: , , ,





Новини
26 Травня
25 Травня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше