Найсвіжіше:
• 27 тисяч за фальшиве посвідчення: у Борщеві поліцейські викрили водія з підробкою • Очисні споруди могли забруднювати Серет: на Тернопільщині триває кримінальне розслідування • Кабмін доручив звірити дані чоловіків 18-60 років • Гольова заміна та яскрава гра: представники Бучача та Борщівщини – найкращі у турі першої ліги Тернопільщини • Три дні не виходив на зв’язок: на Тернопільщині знайшли мертвим 58-річного чоловіка • На Тернопільщині оголосили дводенну жалобу за загиблим старшим сержантом • Смертельна знахідка в полі: піротехніки знищили артилерійський снаряд на Бучаччині • Як купити комерційну нерухомість в Тернополі, яка приноситиме прибуток? • Як бізнес може допомогти Україні не лише донатом • Історія Азову: шлях від добровольчого батальйону до корпусу • Перестало битися серце військовослужбовця з Бережанщини • Синод обрав єпископа для Бучацької єпархії УГКЦ • У Тернополі призначили уповноваженого з безбар’єрності • ФК «Бучач» переміг у матчі пам’яті Володимира Дроня • На 44-му році життя помер учасник АТО з Козівщини • На Зборівщині безвісти зник чоловік із серйозними порушеннями зору • Юний волонтер із Заліщиків отримав медаль «За жертовність і любов до України» • Понад рік вважався зниклим безвісти: підтвердилася загибель воїна з Тернопільщини • У Тернополі зафіксували черговий температурний рекорд • Боронячи Україну, загинув член Молодіжної міської ради Тернополя двох скликань • Майже рік надії: підтвердилася загибель Героя України з Тернопільщини • Смертельна ДТП на Підволочищині: загинула жінка, двоє людей травмувалися • Європейські мільйони працюють: у Теребовлі активно ремонтують центральну вулицю (відео) • На Тернопільщині відбудеться товариський матч за участю легенди українського футзалу • Драйвовий відпочинок та драйв: прокат квадроциклів на Оболоні
rss

Дві тернопільські фінансові компанії порушили вимоги НБУ


Опубліковано: 12 Липня 2021р. о 22:30

Національний банк України опублікував перелік компаній, які не подали документи про структуру власності в установлений строк. У цей список потрапили дві фінустанови з Тернопільщини – ломбард «Алмаз» і фінансова компанія «Кредитні рішення Моней24».

НБУ нагадує, що 17 червня 2021 року був останній день для подання документів відповідно до положення про вимоги до структури власності надавачів фінансових послуг.

Загалом документи про свої структури власності не подали 18% учасників небанківського фінансового ринку, тобто 281 компанія із 1572. Національний банк застерігає, що порушення вимог щодо структури власності є підставою для застосування НБУ заходів впливу.   


Джерело: Тижневик "Номер один"
Автор: Рубрика:
Мітки: , ,





Новини
7 Серпня
6 Серпня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше