Найсвіжіше:
• На Монастирищині в аграрія відібрали понад 44 га землі: причина • Як підготувати під’їзд для спецтехніки на приватну ділянку • Тернопільський переробник будує новий млин, щоб втричі збільшити виробництво • Трагедія на Кременеччині: директору школи оголосили підозру • Як швидко і вигідно замінити розбите скло у вікні • Півтора року надій та сподівань: на Донеччині загинув солдат з Кременеччини • Кращі команди та гравців Тернопільщини нагородили за підсумками футзального сезону-2025/26 • “Він навчив мене кохати, але як жити без нього — не навчив”: історія Каріни з Буковини, чий наречений загинув на Курщині • Голову Білецької громади підозрюють у пошкодженні парку «Загребелля» на понад 8 млн грн • На Бережанщині чоловік незаконно зрубав сім дерев • Тварини згоріли заживо: на Гусятинщині трапилась моторошна пожежа • Війна забрала життя ще одного молодого воїна з Шумщини • ТОП онлайн-сервісів для перевірки нерухомості та земельних ділянок • На Дніпропетровщині загинув воїн з Гусятинщини • Вважався зниклим безвісти: підтверджено загибель воїна з Тернопільщини • Спочив у Бозі викладач тернопільського коледжу • З полону повернулися два військових з Монастирищини • Тернопільським студентам доступні пільгові квитки в застосунку УЗ • Тернопільщина знову у трійці лідерів в Україні • Помер соліст Національної опери з Тернопільщини • На Тернопільщині немовля народилося в швидкій дорогою до лікарні • На Тернопільщині 9 квітня знову вимикатимуть світло • «Вікінги» з Тернополя дебютували у Суперлізі з ампфутболу • У ТЦК заявили, що це не їхні працівники зламали ногу тернополянину • Біатлоністка з Тернополя опинилася в «Книзі рекордів України»
rss

Тернополянин посеред білого дня з легкістю вкрав мобільний телефон


Опубліковано: 29 Червня 2021р. о 14:06

Чергова жертва в шахрайській схемі «дай подзвонити» втратила засіб зв’язку. Поліцейські  вийшли на слід підозрюваного. Тепер йому доведеться відповідати за скоєне. 

У поліцію зателефонува житель обласного центру і повідомив, що серед білого дня у нього вкрали мобільний телефон. До того ж вкрав його зловмисник, який попросив у нього подзвонити. Не встиг чоловік моргнути оком, як зловмисник уже втік.

Крадій – місцевий мешканець, 1993 року народження. Він здав мобільний телефон у ломбрад, а гроші привласнив собі. Чоловіка розшукали, тепер поліцейські перевіряють його причетність до схожих злочинів.

 


Джерело: Тижневик "Номер один"
Автор: Рубрика:
Мітки:





Новини
9 Квітня
8 Квітня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше