Найсвіжіше:
• 21 місяць надій та сподівань: біля Бахмута загинув молодий воїн з Тернопільщини • Відійшов у вічність 55-річний захисник України з Тернопільщини • На Монастирищині недобросовісні орендарі мають повернути громаді понад 34 га землі • На Тернопільщині в багажнику таксі знайшли бойові гранати та патрони • З російського полону повернувся мешканець Тернопільщини • У Тернопільській прокуратурі – новий керівник • “Світлові стовпи”: жителі Тернопільщини бачили рідкісне оптичне явище • У Тернополі у ДТП зіткнулися водії автомобіля та мопеду • На Кременеччині лікарня сфальшувала документи 90 пацієнтів • «На позиціях було відчуття, ніби над нами проходить авіатраса ворожих дронів», – тернопільський поліцейський • У Бережанах горіла приватна будівля • На Борщівщині сталася пожежа на площі 80 м² • Спочив у Бозі греко-католицький священник з Тернопільщини • Трагедія у Великобірківській громаді: померли мама та донька • Між бойовими завданнями солдат з Тернопільщини з позивним «Кухар» намагався потішити побратимів смачними стравами • Кількість скарг на ТЦК – Тернопільщина в лідерах • На Гусятинщині в приватному будинку виявили мертвого чоловіка • У лютому Землю накриють шість магнітних бур • Виховательку дитбудинку викрили на катуванні пʼятьох дітей • На війні загинув ще один воїн з Тернопільщини • На Тернопільщині вперше провели високотехнологічне втручання в артерію • У Тернополі перша пацієнтка обстежилася за програмою “Скринінг здоров’я 40+” • На Козівщині засудили енергетика через загибель колеги від удару струмом • Школа №23 у Полтаві залишається закритою через аварійний стан будівлі • 15 місяців вважався безвісти зниклим: на Донеччині загинув воїн з Козівщини
rss

Жителі Соборного Жителі Соборного так і не дочекалися так і не дочекалися завершення презентації завершення презентації проєкту будівництва ТЕС

Збори у Байковецькій громаді: жителі Соборного – проти зведення заводу із переробки відходів


Опубліковано: 16 Червня 2021р. о 21:50

Жителі Соборного так і не дочекалися завершення презентації проєкту будівництва ТЕС

У селі Соборне Байковецької громади на загальних зборах обговорювали питання будівництва на території ОТГ заводу з переробки відходів і вироблення теплової та електричної енергії.

Таку пропозицію подало німецько-українське товариство “Браун індастріал технолоджі”. На збори приїхали представники товариства, щоби розповісти про завод і технологію, за якою він має працювати.

Під час громадського обговорення жителів громади цікавили питання екології і вплив на їхнє здоров’я від роботи такого заводу. Заступник директора з проєктного розвитку «Браун індастріал технолоджі» Анатолій Скрега зазначив, що у планах встановлення чотирьох фільтраційних установок, які навіть запаху не пропускають.

Під час зборів представники німецько-українського підприємства запрошували двох жителів відвідати Німеччину, аби побачити, як працює подібний завод у Європі.

Однак учасників зборів не переконали слова представника німецько-українського товариства. Люди проголосували проти даних пропозицій, вони не хочуть, щоби поблизу їхнього села будували такий завод, адже не вірять, що у нашій країні будуть дотримуватись екологічних стандартів.

Голова Байковецької громади Анатолій Кулик у свою чергу повідомив, що подібні збори проведуть і в інших населених пунктах ОТГ, аби не втратити можливості і все ж визначити місце для будівництва заводу з виробництва теплової та електричної енергії.

Сніжана Матяш


Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки: , ,




Новини
10 Лютого
9 Лютого
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше