Найсвіжіше:
• На війні загинув мінометник з Тернопільщини • Поліцейські вручили підозри чотирьом членам злочинної організації, яка ошукала громадян Латвії на понад 5,5 млн грн • Майже два роки вважався зниклим безвісти: ДНК-експертиза підтвердила загибель воїна з Тернопільщини • У Зборові водій “Пежо” за нетверезу їзду отримав 17000 грн штрафу • Криївки у помешканнях – на Тернопільщині викрито 4 осіб у незаконному зберіганні зброї • З ворожого полону повернувся мешканець Шумщини • У Тернополі рецидивіст викрав ноутбук з офісу, видаючи себе за клієнта • Зборівщина втратила Героя: серце захисника зупинилося на Миколаївщині • Як обрати кращий сервіс доставки води в Києві: чек-лист • Дружина співака з Тернопільщини приголомшила схожістю 5-річного сина з бабусею • Дністер увійшов у період критичного маловоддя: рівень води опустився до історичних мінімумів • Уродженку Кременеччини удостоєно звання Заслужений журналіст України • На війні загинув захисник України з Теребовлянщини • «Водна арена Тернопіль» руйнується та заростає: чому занепадає об’єкт за 100 млн грн • ДНК-експертиза підтвердила загибель на Донеччині воїна з Тернопільщини • Жорстока війна забрала життя воїна зі Зборівщини • На війні загинув студент тернопільського університету • Небезпечний експеримент із хімією: у Тернополі через змішування засобів постраждали дві квартири • На Тернопільщині ТЦК мобілізував чоловіка ще до ВЛК • RFID зчитувачі – сучасна ідентифікація товарів і активів • Фінал Кубка Тернопільщини: тисяча глядачів, чотири голи, емоційне нагородження та розіграш призів • Масштабна ДТП у Тернополі: Mercedes протаранив три автомобілі, є постраждалі • У Борщеві п’яний водій збив велосипедиста: вміст алкоголю перевищив норму у 14 разів • На Козівщині внаслідок отруєння померла жінка, ще п’ятеро членів родини перебувають у лікарні • Пожежа в житловому будинку на Гусятинщині забрала життя чоловіка: деталі 
rss

ФК «Тернопіль АТО» дізнався наступного суперника в кубку Захисників України


Опубліковано: 2 Червня 2021р. о 13:23

На навчально-тренувальній базі «Динамо» (Київ) перед фінальним матчем за Суперкубок героїв АТО України відбулося жеребкування 1/8 фіналу першого кубку Захисників України 2021 року.

Жеребкування проводив легенда українського футболу Володимир Мунтян. З його легкої руки ФК «Тернопіль АТО» у суперники потрапила команда «Ягуар НГУ» (Калинівка, Вінницька область). Що цікаво, майбутній опонент тернополян власне здобув того дня Суперкубок героїв АТО перемігши команду Служби безпеки України «SB-TEAM» – 2:0.

Результати жеребкування усіх пар 1/8 фіналу:

1) Волинь АТО (Луцьк) – Черкаські Козаки АТО (Черкаси)

2) Кропивницький АТО (Кропивницький) – Меридіан-ВІТІ ЗСУ (Київ)

3) Маріуполь АТО (Маріуполь, Донецька область) – SB TEAM ЦУ СБУ (Київ)

4) Тернопіль АТО (Тернопіль) – Ягуар НГУ (Калинівка, Вінницька область)

5) Зіньків АТО Українці Разом (Зіньків, Полтавська область) – Кремінь АТО (Кременчук, Полтавська область)

6) Фортеця ЗСУ (Кам’янець-Подільський, Хмельницька область) – Вознесенськ АТО НГУ (Вознесенськ, Миколаївська область)

7) Калібр НГУ (Шостка, Сумська область) – Схід НГУ (Харків)

8) Слов’янськ АТО (Слов’янськ, Донецька область) – Південна Пальміра НГУ (Одеса)

Матчі 1/8 фіналу кубка Захисників України відбудуться 26-28 червня. Фінал заплановано провести 24 серпня в Одесі на стадіоні «Чорноморець».

Нагадаємо, на попередніх етапах ФК «Тернопіль АТО» спершу на виїзді переміг ФК «Івано-Франківськ АТО» – 6:1, а потім удома здолав команду «Звягель АТО» – 4:0.                      

 


Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки: ,





Новини
25 Серпня
24 Серпня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше