Найсвіжіше:
• Шокуюча новина: голова Байковецької громади Анатолій Кулик подав у відставку • У громаді на Тернопільщині зросла вартість шкільного харчування • Тернопільський завод запустив лінію з виготовлення пластівців швидкого приготування • На Гусятинщині громаді повернуто майно вартістю 4,3 млн грн • Громада біля Тернополя попрощалися із загиблим Героєм • Без батька залишився Давид, якому ще немає й рочку: на війні загинув воїн з Тернопільщини • Родинний наркобізнес: подружжя з Великобірківської громади торгувало марихуаною • Росія на 13 років засудила британця, який у Тернополі приєднався до Міжнародного легіону • Один згорток “закладав”, ще 65 – ховав у кишені: у Тернополі засудили продавця наркотиками • У Чорткові забудовник не заплатив громаді 1 млн 683 тис грн • Як відновити мікрофлору кишечника після антибіотиків • Яких вітамінів і мінералів найчастіше бракує людям в Україні • Старовинні римські монети – як визначити справжність | поради експерта Ocenka • Відомого тернополянина обрано віцепрезидентом Федерації боксу України • Слідчі повідомили про підозру чоловіку з Монастирищини, який смертельно поранив дружину  • На Бучаччині сімейний тиран бив дружину та однорічну дитину • На Кременеччині до відповідальності притягнуто 12 депутатів райради • Голову Господарського суду Тернопільщини зловили п’яним за кермом: справу розгляне Вища рада правосуддя • Держава заборгувала тернопільським тепловикам майже 650 млн грн • «Любімо усіх – і голубих, і рожевих, але це гріх»: священник з Тернопільщини про одностатеві стосунки • У Тернополі відбудеться зустріч Омбудсмена Дмитра Лубінця з родинами захисників • Син легенди “Карпат” залишив тернопільську “Ниву” • 11 місяців невідомості, молитви та віри: жорстока війна забрала життя молодого воїна з Тернопільщини • Вихованець тернопільського футболу отримав серйозну травму в матчі з «Шахтарем» • Понад рік вважався зниклим безвісти: внаслідок мінометного обстрілу загинув сержант з Борщівщини
rss

На Чортківщині через побиття водія маршрутки, міські автобуси не вийшли на маршрут (+ВІДЕО)


Опубліковано: 22 Травня 2021р. о 19:03

Конфлікт трапився 21 травня близько 13 години на зупинці громадського транспорту в смт Заводське, що на Чортківщині. Двоє чоловіків, а саме батько та його син зайшли до автобусу, і почали гамселити водія, прямо на очах у пасажирів. За чоловіка заступилися військові, котрі перебували у салоні автобуса.

 

-На водія автобуса підприємства, що перебував за кермом, напали нелегальні перевізники батько з сином, які постійно нелегально курсують з центру міста на Заводське. Дякуючи Богу, один з військових заступився і виштовхнув їх з автобуса. Внаслідок цього керівник дав команду і наші водії з`їхали зі всіх міських маршрутів, оскільки це не перший подібний випадок: погрози, перекриття дороги і т. д. Після чого вони поїхали до начальника районного відділу поліції, де написали заяву. Начальник поліції сказав, що буде діяти в рамках закону. Потерпілому водію зняли побої, – розповідає заступник директора ТОВ «Чортківське АТП-16142» Орест Цимбала.

Заступник директора, а також водії інших автобусів в один голос заявили, що якщо влада не відреагує на подібні кричущі дії, нелегальних перевізників, вони працювати не будуть, тому у суботу, неділю та понеділок на роботу можуть не вийти.

На подібні дії відреагував міський голова Чорткова Володимир Шматько. Він закликав громаду до допомоги, а також просить не користуватися не легальними послугами перевізників.

-Дії перевізників, які на очах в людей посміли підняти руку на водія, я засуджую. Прошу керівництво відділу поліції відреагувати на звернення, та дати правову належну оцінку діям нападників.  Ми неодноразово зверталися до Державної служби України з безпеки на транспорті,ми просили їх про перевірки, вони реагували на наші звернення, але того самого дня нелегальні перевізники просто щезали з маршрутів. Тому,  звертаюся до свідомих громадян Чортківської громади, не давати можливості нелегальному бізнесу процвітати. Сьогодні громада стала заручником такої ситуації. Не буде попиту, не буде пропозиції, – прокоментував голова Чорткова Володимир Шматько. 

Мер, попросив вибачення у людей, які потерпіли незручності, через те, що автобуси самовільно зійшли з маршруту. Він додав, що йому вкрай не приємна така ситуація, і обіцяє даний конфлікт тримати на контролі.

 


Джерело: Тижневик "Номер один"
Автор: Рубрика:
Мітки: , ,




Новини
18 Грудня
17 Грудня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше