Найсвіжіше:
• За смерть велосипедиста в ДТП водій з Тернополя отримав три роки іспитового терміну • Тернопільщина матиме ще одного представника у професійному футболі • Обираємо лічильник банкнот, який реально підходить під ваш бізнес • Команда з Борщівщини – перший фіналіст Ліги чемпіонів Тернопільщини • Чому не ремонтуються дороги і тротуари у Чорткові: пояснення влади • За 9 тисяч доларів обіцяли незаконний виїзд за кордон: у Бережанах викрили двох спільників • На Тернопільщині викрито заступника начальника ТЦК за вимагання хабаря • Негода на Тернопільщині: майже 4,8 тисячі абонентів залишаються без електропостачання • Півтора роки вважався зниклим безвісти: війна забрала життя солдата з Тернопільщини • На Тернопільщині 17-річний мотоцикліст отримав травми в ДТП • Польща встановила особи вісьмох жертв, останки яких знайшли на Тернопільщині • Новий завод на Зборівщині забезпечить паливом птахокомплекси Тернопільщини та Львівщини • На Харківщині загинув авіаційний сапер із Кременецького району • Після наруги над могилою Лепкого представники з Бережан встановили тимчасовий барельєф • Как навсегда избавиться от зависимости: алкоголизм и наркомания – лечатся • Отримав $9 000 за зняття з розшуку – на Тернопільщині судитимуть посадовця підприємства • Житель Тернопільщини через суд скасував наказ про свій призов на військову службу • Перешкоджав ТЦК через Viber: мешканець Шляхтинців отримав 5 років • На Донеччині загинув військовий з Тернопільщини • Кубок Тернопільської області з футболу: визначилися чвертьфінальні пари • Кубок Тернопільської області з футболу: повні статистичні дані + фото • У Бережанах чоловіка підозрюють у торгівлі наркотиками: вдома знайшли канабіс та амфетамін • Вважався зниклим безвісти з 2024 року: Тернопіль прощатиметься з полеглим воїном • Таксі Будапешт — Ужгород: зручний спосіб дістатися до України • «Смачна локація» – як ветеран Олег Кучер після фронту розвиває магазин-кафе на Борщівщині 
rss

У Тернополі провели благодійний вечір, щоби допомогти врятувати життя Арсенчику Борису


Опубліковано: 14 Травня 2021р. о 12:45

Тисячі людей зі всієї України та світу об’єдналися заради того, щоби зібрати кошти для маленького Арсена Бориса зі Скалата, який має рідкісну генетичну хворобу – спинально-м’язову атрофію. 

Її виявили в малюка у січні цього року. СМА – захворювання, яке вражає ділянку нервової системи, що контролює рух м’язів. Проявляється захворювання в перші пів року життя і швидко прогресує. Арсенчику вже рік і 6 місяців. Але він не може ходити, повзати, спиратися на ручки і піднімати верхню частину тіла. Якщо не лікувати, дитина просто повільно згасатиме. Щоби врятувати життя хлопчика, йому потрібно ввести ін’єкцію препарату, яка коштує 2,3 млн. доларів. За кілька місяців вдалося зібрати 29,5 млн. гривень, залишилося знайти ще 34,8 млн. гривень.
Днями у Тернополі відбувся благодійний вечір, щоби допомогти врятувати життя Арсенчику Борису. На ньому провели аукціон. До дійства долучилося чимало волонтерів, меценатів, політиків, підприємців, директорів тернопільських фірм та просто небайдужих людей зі всієї країни.  Окрім аукціону, у програмі виступили: квартет «Акорд», «Тріода», фіналістка X-фактора Ірина Борисюк, гурт Gunz Live Band, танцювальний клуб «Альянс».  

Понад 415 тисяч грн. зібрали під час благодійного вечора

Гості заходу придбали  картини, раритетні монети, футболку від «Океану Ельзи», м’ячі з підписами футбольних команд, рукавички з автографом Віталія Кличка, вишита сорочка та багато іншого.

– У нас була божевільна ідея провести такий благодійний вечір. Ми вирішили зробити це у вигляду аукціону і концертної програми. Дуже хвилювалися, чи все вийде. Лоти збирали, як то кажуть, зі світу по нитці. Спочатку не знали, де їх шукати, але згодом долучилися небайдужі люди, які вже самі почали нам їх пропонувати. Захід був закритий, по запрошеннях. Ми до останнього не знали, хто прийде. Загалом в організації нам дуже допомогли благодійники: одні надали зал, інші – фуршетні закуски, запрошення надрукували безкоштовно, концертну програму подарували музиканти та співаки. Всього вдалося зібрати 415 тисяч гривень, із них 230 тисяч – це кошти за лоти, які викупили благодійники, а решта – пожертви від небайдужих, які відвідали цей захід. Найдорожча стартова ціна за лот – це картина художниці Олесі Гудими, її стартова вартість – 14 тисяч гривень. А найбільше коштів віддав підприємець за футболку з підписами футболістів – 30 тисяч гривень. Ми щиро вдячні усім, хто долучився і продовжує допомагати, аби врятувати життя Арсенчика, – розповідає волонтерка зі Скалата Уляна Хлистун.

– Ми вражені добротою людських сердець, адже багато людей об’єдналися заради мрії нашого синочка. Хочемо щиро подякувати нашим волонтерам, без яких цей захід не відбувся б, усім меценатам, спонсорам, артистам, ведучому заходу, усім, хто не був байдужий, хто брав активну участь в аукціоні, хто просто знайшов час, щоби відвідати і провести цей вечір у думках про нашого сина. Кожного дня переконуюсь, що навколо все більше людей, які готові допомогти нашому Арсенку, – каже мама хлопчика.

Просимо всіх небайдужих  допомогти молодій сім’ї не втратити дитину. Батьки звітують про всі надходження та витрати.

Довідка 

Кошти на порятунок життя Арсенчика можна перерахувати за реквізитами:

Приватбанк:

5168 7451 0437 7749 Борис Н.П. (мама)

UA803052990000026206897933370

5168 7451 0437 7756 Борис Ю.І. (тато)

UA063052990000026209897934503

MONOBANK:

4441 1144 2440 5288 Борис Н.П. (мама)

4441 1144 2440 5445 Борис Ю. І. (тато)

Ощадбанк:

5167 8032 1842 1886  Борис Ю.І. (тато)

Для жителів Польщі:

Oleksandr Shvedov

Bank Millenium

98 1160 2202 0000 0003 1463 8328

Для жителів Європи:

IBAN : PL98 1160 2202 0000 0003 1463 8328

Oleksandr Shvedov

Kod SWIFT Banku: BIGBPLPW

Для жителів Англії:

Barclays Bank

Nataliya Kryvoruchko

20-25-19

70424102

Сбербанк:

4244 9100 3948 5675 (Borys Yurii)

Moneygram: Borys Yurii (не забудьте сповістити код переказу)

PayPal me/arsensma

GoFundMe (Mykhailo Borys) – США

Facebook donate (Roksolana Lebid) – США

betterplace.me(Nadiya Gasch)-Німеччина


Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки: ,





Новини
14 Липня
13 Липня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше