Найсвіжіше:
• «Народний супутник» продовжує працювати: найвідоміший волонтер Тернопільщини нагадав про унікальний проєкт • На Шумщині обрали нового голову районного суду • Важить як голуб, а крила – до 70 см: що за хижий птах залітає в Тернопільську область • На Зборівщині загорілося стихійне сміттєзвалище: вогонь охопив 70 квадратних метрів • Стали відомі результати матчів ігрового дня чемпіонату Тернопільщини з футболу • Два роки чекали на повернення: Герой Володимир Галунка з Козівщини повернувся «на щиті» • У Запорізькій області загинув захисник із Тернополя • Тернопільські поліцейські привітали доньку загиблого спецпризначенця КОРД з днем народження • Ветеранський чемпіонат Тернопільщини: лідери перемагають, а чортківський «Кристал» зійшов з дистанції • Бронювання від мобілізації після 1 вересня: що чекає на бізнес і працівників • У тролейбусі в тернополянки викрали 38 тис грн, документи та банківські картки • Команда з Гусятинщини дозаявила двох юних вихованців Футбольної академії «Тернопіль» • Тернопільська «Нива» сьогодні зіграє спаринг із донецьким «Шахтарем» • Команда з Борщева дозаявила одразу шістьох нових футболістів • Граючий тренер «Нараєва» продовжить кар’єру на Бучаччині • Бюджет громади на Тернопільщині рятує водоканал: 1,8 млн гривень спрямували на його підтримку • Молоде дарування поповнило склад «Поділля» з Великої Березовиці • Влада готує “радикальні” зміни в мобілізації, які торкнуться призовного віку • Загиблого на Донеччині воїна з Гусятина просять посмертно визнати Героєм України • У Бережанах громада отримала у власність майно вартістю понад 12 мільйонів гривень • Колишній радник голови ТОВА розкритикував хресну ходу до Почаєва через російську символіку • П’ять квартир, апартаменти та Toyota Land Cruiser: ВАКС конфіскував необґрунтовані активи нардепки з Тернопільщини • На Запоріжжі загинув військовослужбовець із Кременеччини • ФК «Бучач» підсилився двома вихованцями місцевої футбольної школи • На Заліщиччині незаконна вирубка дерев обійшлася порушнику у понад 20 тисячі гривень
rss

У Тернополі теплоходом можна дістатися до Водної арени


Опубліковано: 5 Травня 2021р. о 19:00

На Тернопільському ставі вже запрацювали круїзні судна «Герой Танцоров» і «Капітан Парій». Вже зовсім скоро у свій перший рейс вийде теплохід «Сигма», який курсуватиме аж до Водної арени. Про це повідомляють на сайті ТМР. 

В умовах карантину судна працюватимуть з дотриманням всіх обмежувальних заходів.

Курсуватимуть теплоходи з понеділка до п’ятниці з 14:00 до 21:00 год., у вихідні та святкові дні – з 11:00 до 22:00 год. У дощову та штормову погоду теплоходи не курсуватимуть.

(теплохід “Сигма” курсуватиме до Водної арени)

Приємним бонусом є те, що вартість квитка не змінилася. Вартість поїздки в одну сторону становить 15 грн. Проїзд дітей віком до 6 років – безкоштовний. Якщо пасажир бажає зійти з теплохода на причалі «Дальній пляж», необхідно завчасно сповістити матросів.

 


Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки: , , , , , ,





Новини
24 Серпня
23 Серпня
22 Серпня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше