Найсвіжіше:
• На Запоріжжі останній бій прийняв воїн з Тернопільщини • На Запоріжжі загинув молодший сержант з Бережанщини • На Тернопільщині жінка спалила живцем коханку чоловіка • Масштабна пожежа на Гусятинщині: важкі опіки отримав чоловік • Біля Зборова хочуть збудувати пам’ятний дім чеським воїнам • Тернопільська молодь провела добу в камерах колишнього слідчого ізолятору КДБ • Как выбрать оборудование для малого производства бетонных изделий • 26-річна мешканка Борщева видурювала гроші у знайомих • На Тернопільщині сесія облради не збиралася 8 місяців! • Районний онколог з Тернопільщини вимагав за довідку $1,5 тис • На Харківщині помер військовий з Тернополя • Спочив у Бозі чиновник Тернопільської мерії • На Дніпропетровщині загинув солдат-навідник з Тернопільщини • У Тернополі на пішохідному переході збили жінку • Два роки у ворожому полоні: воїна з Тернопільщини нагородив Головнокомандувач • На Гусятинщині чоловік намагався «відкупитися» від відповідальності за домашнє насильство • У Бучачі в ДТП травмувалася 11-річна дівчинка • Вища Тернопільська футзальна ліга: інтрига фінальної частини • На Тернопільщині залишилася лише одна велика компанія-землевласниця • Водоканалівці Тернопільщини відновили тепло і воду в десяти багатоповерхівках Києва • На Лановеччині засудили чоловіка через крадіжку горілки • Кормова кукурудза в раціонах великої рогатої худоби • Мобілізація з 1 лютого 2026 року: які зміни будуть у бронюванні та обліку • На Тернопільщині розпочинають будівництво Всеукраїнського меморіалу памʼяті загиблих героїв • Гардеробна в спальні: плюси, мінуси та практичні рішення
rss

На Тернопільщині виявили масштабне сміттєзвалище за допомогою супутника


Опубліковано: 9 Березня 2021р. о 16:30

Державна екологічна інспекція знайшла масштабне сміттєзвалище на території одного з підприємств на Тернопільщині. Щоб його виявити, довелося звернутися до Державного космічного агентства.

Так, до інспекції звернулися щодо можливого незаконного сміттєзвалища на території підприємства «Еко-Лідер Т». Через те, що підприємство за цією адресою не здійснює жодної діяльності, перевірку провести не вдалося. Мова йде про земельну ділянку поблизу села Малашівці. Щоб виявити порушення, ДЕІ звернулася до Державного космічного агентства з проханням надати супутникові знімки цієї ділянки в ретроспективі.

На одержаних фото помітили збільшення сміттєзвалища на цій ділянці з 5 до 9,1 гектара протягом 2018-2020 років.

– Розмір збитків від засмічення земельних ресурсів попередньо становить майже 80 мільйонів гривень. Після проведення перевірки об’єкта інспекція розрахує точну суму шкоди, — зазначив голова ДЕІ Андрій Мальований.

Держекоінспекція направила лист до Служби безпеки України щодо відкриття кримінального провадження. Також ДЕІ готує звернення щодо анулювання дозволів, виданих підприємству «Еко-Лідер Т», адже за своєю юридичною адресою воно не здійснює жодної діяльності.


Джерело: Тижневик "Номер один"
Автор: Рубрика:




Новини
3 Лютого
2 Лютого
1 Лютого
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше