Найсвіжіше:
• Відкрита зимова першість Тернопільщини стартує 28 лютого • У лікарні помер 47-річний воїн з Тернопільщини • Жорстока війна забрала життя 58-річного воїна з Борщівщини • На Донеччині загинув 43-річний воїн з Тернопільщини • На Тернопільщині викрито групу шахраїв, які продали «магічні» амулети та БАДи • У Донецької області загинув воїн з Тернопільщини • Василя Малика представили у якості головного тренера ФК «Борщів» • Спочила у Бозі комендант тернопільського університету  • У Тернополі пограбували військового з Херсонщини • У Тернополі внаслідок ДТП двоє пішоходів отримали травми • На 61 місяць засудили жителя Чорткова за незаконне придбання і зберігання канабісу • На Донеччині загинув гранатометник з Тернопільщини • У жительки Збаража шахраї видурили понад 27 тис грн • На Тернопільщині без світла залишаються 65 населених пунктів: причина • Спочив у Бозі відомий скрипаль з Тернополя • Мешканці Тернопільщини замовляли фіктивну інвалідність на Хмельниччині • На Тернопільщині з початку року від переохолодження загинули семеро людей • Права на картину Марчука: тернопільський суд призначив експертизу підписів • У Бережанах католикам передали монастир, на території якого була колонія • Апеляційний суд скасував вирок Михайлу Головку і зняв з нього обвинувачення • На Теребовлянщині можуть перейменувати ціле селища: причина • На Харківщині помер офіцер з Тернопільщини • З російського полону повернувся військовий з Тернопільщини • У Бережанах внаслідок падіння льодяної брили травмувався 8-річний хлопець • На Тернопільщині викрадали і катували людей під приводом мобілізації: шістьох військовослужбовців відправили за ґрати
rss

Міський голова Чорткова Володимир Шматько розповів, чому поставив у кабінеті відеокамери


Опубліковано: 25 Лютого 2021р. о 14:00

Володимир Шматько пригадує той час, коли перша критична публікація про нього побачила світ із дуже кричущим заголовком. Тоді він сприйняв це надзвичайно емоційно, відчував образу… Але минув час, і вже сьогодні його думки відрізняються за емоціями, але не за змістом.

– На посаді міського голови жодного разу не взяв хабара. Так, пропонували, провокували, певним людям дуже хотілося, щоби Шматька впіймали на хабарі. Тому в моєму кабінеті стоять відеокамери, щоби не відбулося якоїсь провокації. Стверджувати, що я найчесніший міський голова в історії Чорткова, я не буду, бо це не етично. Про людей говорять їхні вчинки або ж інші люди. І мені би дуже хотілося, щоби моїм дітям, внукам чи навіть правнукам говорили, що їхній тато і дідусь був хорошим, чесним мером. Хочу, щоби їм не було соромно за мене, щоби вони ніколи не почули, що мене називають корупціонером. Не маю бажання входити в історію як безвідповідальний керівник, який, приміром, попався на хабарі, – розповідає міський голова Чорткова Володимир Шматько.

Детальніше про сім’ю та політичний шлях, про ставлення до жінки та кар’єри читайте в ексклюзивному інтерв’ю із Володимиром Шматьком у нашій газеті.


Джерело: Тижневик "Номер один"
Автор:
Мітки: , , , ,

Перегляньте також:




Новини
6 Лютого
5 Лютого
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше