Найсвіжіше:
• Американець об’їздив усю Україну і назвав Тернопіль найкращим містом • Війна безжально обірвала життя 23-річного воїна з Тернопільщини • Еластичний бинт: як вибрати для ноги та коліна + когезивний бинт • На 33-му році раптово помер священник з Тернопільщини • На Тернопільщині зіткнулися ВАЗ і Ford: у ДТП постраждали п’ятеро людей • «Агрон» переграв великоберезовицький «Сокіл» і вийшов до фіналу Кубка Тернопільської області • На Чортківщині двоє чоловіків померли в лікарні після нещасних випадків • У Тернополі затримали нетверезу кермувальницю (відео) • Ветеранський чемпіонат Тернопільщини з футболу: дебютна перемога «Динамо» та звитяги лідерів • Спочив у Бозі відомий у Тернополі лікар • Не дожив до 21-го: на фронті загинув молодий захисник із Тернопільщини • Поліція встановила особу чоловіка, тіло якого знайшли біля АЗС у Тернополі • На Кременеччині хочуть забрати безхазяйну будівлю за 860 тис грн • З квітня вважався безвісти зниклим: офіційно підтверджено загибель воїна з Тернопільщини • У січні мобілізували, у серпні провели в останню путь: на Теребовлянщині попрощалися із військовим • На Кременеччині померла багаторічна вчителька початкових класів • На Гусятинщину передали «Комбатанський хрест» полеглого Героя • На Запоріжжі загинув старший сержант з Тернопільської області • «Нива» проведе домашній матч Кубка України не в Тернополі: де відбудеться гра з «Буковиною» • Як вибрати келихи для дому: прозорі чи кольорові, гладкі чи фактурні • П’яний водій із 3,48 проміле спричинив ДТП на Тернопільщині: згодом з’ясувалася несподівана деталь • Кубок Тернопільської області: стали відомі фіналісти • Опублікували унікальне фото останньої боївки ОУН на Зборівщині • Стали відомі результати матчів ігрового дня чемпіонату Тернопільщини з футболу • На Гусятинщині громаді передали безхазяйне майно вартістю понад 9 млн грн
rss

Володимир Труш разом з народними депутатами презентував у Верховній Раді проєкт облаштування інфекційної лікарні


Опубліковано: 24 Лютого 2021р. о 22:00

Голова Тернопільської ОДА разом із представниками Тернопільщини презентував у Верховній Раді проєкт облаштування обласної інфекційної лікарні шляхом реконструкції диспансерно-поліклінічного відділення №2 «Тернопільський регіональний фтизіопульмонологічний центр” та добудови там другого поверху.

Тернопільщина – один із тих регіонів, який не має обласної інфекційної лікарні, яка б могла на себе взяти функції організаційно-методичного центру та з організацією якої була б створена єдина і чітка система інфекційної служби.

– Ви краще за інших знаєте, як Тернопільщина долала епідемію COVID. Ми одними з перших прийняли удар і першими приймали важливі стратегічні рішення. Ми діяли, опираючись виключно на досвід наших медиків. Трансформували, доукомплектовували та перепрофільовували лікарні, – повідомив голова Тернопільської ОДА Володимир Труш.

У Тернополі є регіональний фтизіопульмонологічний медичний центр. На його базі було розгорнуто ковідне відділення, де надавали допомогу найважчим хворим.

– Наша ідея полягає в тому, щоби розширити потужність цього закладу. Провести реконструкцію диспансерно-поліклінічного відділення № 2 «Тернопільський регіональний фтизіопульмонологічний центр” та добудувати там другий поверх і розгорнути десятки ліжок. Це дозволить нам надавати медичну допомогу по інфекційних хворобах на третинному рівні, – додав Володимир Труш.

У відділенні передбачено одно- та двобоксові палати,  вентиляційна система, підведення кисню до кожного ліжка, відповідне діагностичне і реанімаційне обладнання.

Вартість проєкту – 70,9 млн. грн.


Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки: , , , ,





Новини
11 Серпня
10 Серпня
9 Серпня
8 Серпня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше