Найсвіжіше:
• Вірт відверто розповів, чому покинув тернопільську “Ниву” • У Збаражі згоріла приватна оселя: рятувальники вберегли від вогню сусідні будівлі та техніку • Головний тренер «Вікнин» Ростислав Ціх: «Хлопці за два роки змужніли, це показала остання гра проти «Агрону» • Фіктивні акти і завищені роботи: у ДСНС Тернопільщини розкрили схему на 1,8 млн грн • Пилочки для манікюру: які бувають і як обрати • Гучна справа ТЦК у Борщеві: доки тривають суди і слідство, померли вже двоє людей • На Тернопільщині замінять аварійний міст через річку Стрипа • Довідка про несудимість: як отримати офіційний документ швидко та без черг • Палац із таємним ходом і шаховим орнаментом: на Тернопільщині відновлять графський маєток • У громаді на Тернопільщині здійснюватиметься відстріл тварин • По 50 тис грн отримають власники квартир, чиї помешкання згоріли під час ракетної атаки по Тернополю • Спочив у Бозі керівник оркестру з Кременеччини • У гаражі тернополянина виявили гранату та порохові заряди до мінометних мін • Депутатка Зборівської міськради склала мандат • У Тернополі освятили хрест на місці загибелі людей після ракетного обстрілу • Диякон “Свідків Єгови” вважав захист України тяжким гріхом: що вирішив тернопільський суд • На Чернігівщині загинув прикордонник з Кременеччини • Жахлива ДТП на Теребовлянщині: загинув 49-річний чоловік • В Одесі й Тернополі знешкодили масштабну тіньову мережу виробництва та збуту тютюну  • Від окопів до саду: як ветеран Тарас Попенко знаходить позитив після війни • Головний тренер ФК «Нараїв» Богдан Дзюла: «Замість «чемпіонської» групи, опустилися в групу «вибування» • Шокуюча новина: голова Байковецької громади Анатолій Кулик подав у відставку • У громаді на Тернопільщині зросла вартість шкільного харчування • Тернопільський завод запустив лінію з виготовлення пластівців швидкого приготування • На Гусятинщині громаді повернуто майно вартістю 4,3 млн грн
rss

У Тернополі запрацювала «Фабрика Святого Миколая»


Опубліковано: 29 Листопада 2020р. о 9:00

Уже 16 років поспіль комісія у справах молоді Тернопільсько-Зборівської архієпархії Української греко-католицької церкви організовує доброчинну акцію «Миколай про тебе не забуде».

Нинішнього листопада цій украй потрібній справі вже дали старт. Майже півтори тисячі дітей-сиріт, напівсиріт, а також із багатодітних і малозабезпечених родин, сини і доньки учасників бойових дій з Тернополя та деяких населених пунктів області отримають подарунки.

Задля цього при парафії УГКЦ св. Йосафата почала діяти своєрідна «Фабрика Святого Миколая». Десятки волонтерів працюють тут. Вони готують і продають пряники-миколайчики, аби за виторг придбати дарунки хлопчикам і дівчаткам. Водночас просять усіх людей доброї волі приносити сюди та до храмів індивідуально запаковані речі: солодощі, іграшки, канцелярське приладдя, засоби особистої гігієни. 18 грудня у надвечір’я помічники Великого Дарувальника у червоних шапочках з відповідними бейджиками на одязі доправлять подарунки діткам.


Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки: , ,

Перегляньте також:




Новини
20 Грудня
19 Грудня
18 Грудня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше