Найсвіжіше:
• Захисників з Тернопільщини нагородили відзнаками Міністра оборони України • Колишнього генерала з Тернопільщини затримали у Польщі за підозрою у роботі на РФ • Україна може стати центром розвитку малої атомної енергетики у Європі — Кацуба • Тернопіль відвідає предстоятель Православної церкви України Епіфаній • Попит і ціни ростуть: Тернопіль у лідерах ринку однокімнатного житла • Перша футбольна ліга Тернопільщини: лідер втратив перші очки, перша поразка ФК «Бучач» та важка перемога «Нічлави» • Неповнолітній мотоцикліст з Кременця зазнав травм у дорожній аварії • Команда з Гусятинщини очолила вищу футбольну лігу Тернопільщини • У Тернополі викрили організаторів незаконного переправлення через кордон за 10 тис доларів • ФК «Збараж» здобув важку перемогу на Бережанщині • Криваве застілля на Кременеччині: чоловік зарізав гостя • Унісекс-парфуми: чому найкрасивіші аромати десятиліття не мають статі • Колишній гравець Прем’єр-ліги дебютував за підволочиський “Збруч-Агробізнес” • Шахрайська афера на Тернопільщині: жінка віддала понад 200 тисяч у валюті • Смертельна ДТП на об’їзній Кременця: загинув 88-річний водій • Як правильно давати таблетки від глистів собаці • Пішов з дому і не повернувся: на Тернопільщині розшукують 62-річного чоловіка • Чому великі об’єкти потребують централізованих систем контролю доступу з електромагнітними замками • Реле контролю напруги: базовий елемент захисту сучасної електромережі • За жорстоке побиття мобілізованих двоє військових з Тернополя отримали іспитовий термін і штраф • У Норвегії затримали банківського менеджера з Тернопільщини, підозрюваного в шахрайстві • На Сумщині помер офіцер з Підволочищини • 2,5 роки надій та сподівань: на Донеччині загинув воїн з Тернопільщини • Чоловік, який застрелився у туалеті тернопільського ТЦК, виявився уродженцем Луганщини • У Кременці трапилася смертельна аварія
rss

Рятувальники Тернопільщини отримали спеціальні аварійно-рятувальні автомобілі


Опубліковано: 13 Листопада 2020р. о 10:13

Три райони Тернопільської області отримали спеціальні аварійно-рятувальні автомобілі. Сьогодні їх передали у підрозділи для виконання завдань за призначенням.

Голова Тернопільської обласної державної адміністрації Володимир Труш вручив ключі від сучасних пожежно-рятувальних автомобілів керівникам пожежно-рятувальних частин Кременецького, Бучацького, Зборівського районів. А також рятувальникам передали п’ять медичних сумок-укладок.

«Запобігти, врятувати й допомогти — це ті слова, з якими ви кожен день ідете на роботу. Буквально місяць тому ми всі відчули, що без вашої роботи ми не можемо обійтися. Кожного дня ви рятуєте людські життя, ліквідовуєте наслідки стихії та продовжуєте стояти на передовій у боротьбі з COVID-19, – зазначає Володимир Труш. – Сьогодні ми передаємо вам автомобілі, які допоможуть виконувати вашу роботу швидше і якісніше. Недарма у Держслужбі з надзвичайних ситуацій ці автомобілі охрестили ”ангелами-рятувальниками”.

З допомогою цих легких і маневрених машин, обладнаних усіма інструментами для того, щоби можна було боротися, захищати й врятувати людські життя, рятувальники зможуть швидко дістатися до місця події. Це можливість надавати домедичну і протишокову допомогу постраждалим у результаті ДТП, де боротьба за життя йде на лічені хвилини, а іноді навіть менше.

«Автомобіль є економніший та набагато швидкісніший. Він забезпечений усіма необхідними інструментами. Зокрема гідравлічними інструментами. Якщо раніше ці інструменти необхідно було вручну накачувати, то зараз усе робиться механічно. У результаті чого одна людина вивільняється для допомоги безпосередньо потерпілому. Також автомобіль обладнаний конусами для огородження місця події, виносними прожекторами, дисковими пилами, бензопилами, ношами тощо», – розповідає начальник Головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області, полковник служби цивільного захисту Віктор Маслей.

До слова, аварійно-рятувальні машини для ліквідації дорожньо-транспортних пригод на базі автомобіля FORD RANGER з відповідним обладнанням закупили в рамках Державної програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні. Ціна одного такого авто — понад 3 мільйони гривень. У Тернопільській області є уже 4 таких аварійно-рятувальних машин.

 


Джерело: Тижневик "Номер один"
Рубрика:
Мітки: , ,





Новини
27 Травня
26 Травня
25 Травня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше