Найсвіжіше:
• Рекорд у ветеранському чемпіонаті Тернопільщини з футболу • Теребовлянщина прийматиме фінальну частину обласної ДЮФЛ • Ворожий FPV-дрон забрав життя воїна з Лановеччини • Козівщина 1 червня зустрічатиме загиблого на Сумщині 25-річного воїна • Футбольні команди з Тернопільщини вдало провели перші матчі плей-оф • Поранений у боях під Бахмутом воїн із Тернопільщини відійшов у вічність • У Заліщицькій громаді чоловік розмалював надмогильний пам’ятник покійної жінки • Трансферна кампанія на Тернопільщині: усі футбольні переходи • У Запоріжжі енергетики шукають пошкодження мереж дронами: ініціатива Андрія Стасевського • Кулаком у голову: на Лановеччині судили чоловіка за побиття літньої жінки • Jacquemus у Києві: елегантність та шик для сучасних жінок • Rick Owens у Spazio: Осередок авангардної моди в Києві • Світ визнав: археологічні пам’ятки Борщівщини під охороною ЮНЕСКО • У Тернополі знову подорожчає проїзд у громадському транспорті: тарифи зростуть ще на 30% • Пожежа залишила без даху над головою вчителя ліцею з Кременця • Тернопіль може стати ціллю ракетної атаки РФ уже сьогодні • У Сумській області загинув воїн з Тернополя • Суд заборонив керувати, але водій Audi A4 з Козівщини знову їздив п’яним • Таблиця множення: основа успішного вивчення математики • На Донеччині загинув снайпер з Кременеччини • Незаконно видобув надра на понад 52 млн грн: на Чортківщині судитимуть директора заводу • Все для полірування авто в одному місці – як MasterCareShop відкриває це питання повністю • 20 місяців надій та сподівань: на Донеччині загинув солдат з Тернопільщини • Жорстока війна забрала життя 32-річного уродженця Збаражчини • Брав хабарі й знову під суд: на Тернопільщині судитимуть ексчиновника Держпродспоживслужби
rss

У Тернополі син порізав матір і вітчима… бо не хотів працювати


Опубліковано: 17 Червня 2020р. о 10:07

Проникаючі ножові поранення грудної клітки, а також численні колото-ріжучі рани обличчя та тіла завдав матері та вітчиму невдячний син через зауваження.  

За словами речниці патрульної поліції області Катерини Басалиги, 10 червня близько 11 години дня до патрульних зателефонувала 15-річна дівчина. Вона розповіла, що у квартирі на вулиці Малишка її брат ножем поранив батька та матір. У квартирі патрульні знайшли поранених жінку й чоловіка. Інспектори надали їм домедичну допомогу. Подружжя госпіталізували до медзакладу. Стан чоловіка важкий, він знаходиться у реанімації. Тілесні ушкодження дружини медики кваліфікують, як середньої тяжкості.

Підозрюваного патрульні знайшли у під’їзді. На одязі та руках у нього була кров. Його затримали та передали Нацполіції області. Він у скоєному зізнався. Розповів, що під час сварки вихопив кишенькового ножа і почав наносити ним удари своїй матері. За неї заступився вітчим. І також отримав ножові поранення.

За словами заступника начальника Тернопільського відділу поліції Сергія Гатанюка, підозрюваний раніше притягувався до кримінальної відповідальності за дрібні крадіжки та зберігання наркотиків. Потім виїхав на заробітки за кордон, але через відсутність роботи повернувся. У Тернополі шукати роботу не хотів, і саме через це у родині виникали постійні сварки.

Підозрюваний у скоєному зізнався. Чоловікові інкримінують закінчений замах на умисне вбивство двох осіб. За це його можуть ув’язнити на термін до 15 років.

 


Джерело: Тижневик "Номер один"
Рубрика:
Мітки: , ,





Новини
31 Травня
30 Травня
29 Травня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше