Найсвіжіше:
• Україна може стати центром розвитку малої атомної енергетики у Європі — Кацуба • Тернопіль відвідає предстоятель Православної церкви України Епіфаній • Попит і ціни ростуть: Тернопіль у лідерах ринку однокімнатного житла • Перша футбольна ліга Тернопільщини: лідер втратив перші очки, перша поразка ФК «Бучач» та важка перемога «Нічлави» • Неповнолітній мотоцикліст з Кременця зазнав травм у дорожній аварії • Команда з Гусятинщини очолила вищу футбольну лігу Тернопільщини • У Тернополі викрили організаторів незаконного переправлення через кордон за 10 тис доларів • ФК «Збараж» здобув важку перемогу на Бережанщині • Криваве застілля на Кременеччині: чоловік зарізав гостя • Унісекс-парфуми: чому найкрасивіші аромати десятиліття не мають статі • Колишній гравець Прем’єр-ліги дебютував за підволочиський “Збруч-Агробізнес” • Шахрайська афера на Тернопільщині: жінка віддала понад 200 тисяч у валюті • Смертельна ДТП на об’їзній Кременця: загинув 88-річний водій • Як правильно давати таблетки від глистів собаці • Пішов з дому і не повернувся: на Тернопільщині розшукують 62-річного чоловіка • Чому великі об’єкти потребують централізованих систем контролю доступу з електромагнітними замками • Реле контролю напруги: базовий елемент захисту сучасної електромережі • За жорстоке побиття мобілізованих двоє військових з Тернополя отримали іспитовий термін і штраф • У Норвегії затримали банківського менеджера з Тернопільщини, підозрюваного в шахрайстві • На Сумщині помер офіцер з Підволочищини • 2,5 роки надій та сподівань: на Донеччині загинув воїн з Тернопільщини • Чоловік, який застрелився у туалеті тернопільського ТЦК, виявився уродженцем Луганщини • У Кременці трапилася смертельна аварія • У Бережанах засудили двірника комунального підприємства через бійку • На Зборівщині втопився рибалка з Тернополя
rss

У Бережанський цегельний завод інвестували 130 мільйонів


Опубліковано: 9 Травня 2020р. о 9:13

У Бережанах невдовзі відкриють цегельний завод на 140 робочих місць. На даний час він перебуває на фінальній стадії модернізації і вже протягом двох найближчих місяців видасть першу партію продукції.

Cума інвестицій, вкладених у реконструкцію колишнього заводу «Керамік», становить понад 130 млн. грн., повідомив директор ТзОВ «Галицька будівельна кераміка» Ігор Качановецький.

На часі – завершення документального оформлення земельної ділянки та права на користування кар’єром, на яке підприємство має всі дозвільні документи.

Очільник області Володимир Труш підписав відповідне розпорядження і відзначив, що для області це насамперед можливість працевлаштування людей, які провернулися з-за кордону. Підприємство впевнено ввійде у десятку найбільших виробників будівельних матеріалів України та забезпечить суттєве наповнення регіонального та центрального бюджетів.

За інсайдерською інформацією нам стало відомо, що до відновлення цегельні у Бережанах має відношення олігарх із Хмельниччини, народний депутат Сергій Лабазюк, котрий у 2004 році закінчив Тернопільську академію народного господарства за спеціальністю «Економіка та управління трудовими ресурсами».


Джерело: Тижневик "Номер один"
Рубрика:
Мітки: , , ,





Новини
26 Травня
25 Травня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше