Найсвіжіше:
• У Тернополі чоловік вчинив стрілянину на вулиці Сахарова • Стало відомо ім’я нового ректора Тернопільського медуніверситету • Понад рік вважався зниклим безвісти: на Херсонщині загинув воїн з Тернополя • На Тернопільщині оприлюднили графік вимкнення світла на 6 грудня • Надійні платформи з оглядами: від казино до техніки та подорожей • На Сумщині загинув воїн з Тернополя • На Дніпропетровщині помер 50-річний воїн з Тернопільщини • Пенсіонер зі Львова позичив власне авто незнайомцю, та повертати власність довелося гусятинським поліцейським • Від Лановецької міськради вимагають відшкодувати 1,8 млн грн • На Бережанщині пішохід потрапив під колеса Audi A6 • Останній бій прийняв на Донеччині: підтверджено загибель воїна з Гусятинщини • На Теребовлянщині під колесами авто загинув 65-річний чоловік • У центрі Тернополя сталася масова бійка молодиків (відео) • У Тернополі син до смерті забив рідну матір • Співак з Тернопільщини відреагував на заміжжя ексдружини, з якою він прожив у шлюбі понад 20 років • У лікарні швидкої допомоги у Тернополі запрацював Центр ментального здоров’я • Військовий з Тернопільщини загинув через місяць після мобілізації • Футзальний чемпіон Тернопільщини дозаявив чемпіона України • Як вибрати гербіцид на соняшник під технологію вирощування: класична, Sumo, Clearfield • Воїн з Тернопільщини прийняв свій останній бій у Луганській області • На Тернопільщині оприлюднили графік вимкнення світла на 5 грудня • Від слідчого до командира мінометного розрахунку: історія тернопільського поліцейського Володимира Кузьо • На Теребовлянщині ув’язнили батька, який розбещував малолітню доньку • На Лановеччині п’яний студент на батьківському авто збив багатодітну матір • На Гусятинщині вантажівка збила пішохода: численні травми та переломи
rss

Дмитро Підручний здобув «срібло» на кубку світу


Опубліковано: 12 Березня 2020р. о 12:45

Чоловіча збірна України з біатлону сенсаційно здобула срібну медаль на кубку світу в Чехії. За збірну виступали Артем Прима, Сергій Семенов, Руслан Ткаленко та капітан команди, тернополянин Дмитро Підручний.

Дмитро Підручний прийняв естафету від партнерів по команді сьомим, але відстань від подіуму складала всього 20 секунд. У лідерах гонки трималася Норвегія, яка мала 40 секунд переваги над Італією та іншими збірними. Йоганнес Бьо, який біг за норвежців на останньому етапі, не залишив шансів переслідувачам і його збірна отримала «золото». Таким чином боротьба за решту нагород естафети розгорнулася між Німеччиною, Росією, Білоруссю, Швецією, Італією та Україною. Усі шість збірних трималися у 10 секундах. Тернополянин Дмитро Підручний надзвичайно швидко відстрілявся і пішов на дистанцію третім. Він швидко обігнав росіянина та здобув для України срібну нагороду.

Для чоловічої збірної України це перша командна нагорода у класичній естафеті з 2011 року. До цього «синьо-жовті» здобули нагороду в естафеті 11 березня 2011 року. В російському Ханти-Мансійську українська збірна виграла бронзову медаль.


Рубрика:
Мітки: , , ,




Новини
5 Грудня
4 Грудня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше