Найсвіжіше:
• «Лікар із Сирії» виманив у пенсіонерки з Тернополя близько 10 тисяч євро • Побила батька палицею: мешканці Гусятинщини винесли вирок • Одразу дві команди з Тернопільщини вийшли до фіналу «Кубка регіонів» • Заліщицький «Дністер» вийде з відпустки 29 червня • У Кременці засудили чоловіка, який викрав сумку з грошима та паспортом • На Бережанщині засудили жінку, яка засіяла озимою пшеницею заповідні землі заказника • На Збаражчині судили пенсіонера за побиття односельчанина • Чому професійна чистка зубів важлива для всіх • Тарифи на воду для населення: Тернопіль з 1 липня буде у ТОП-3 • Мобілізація по-новому в Україні: чи мобілізують з відстрочкою, кому можуть скасувати бронь і де найменше призивають • У Тернополі ремонтуватимуть вулиці Руську та Поліську: рух транспорту частково обмежать • На війні загинув 25-річний воїн з Тернопільщини • На Бережанщину з російського полону повернувся офіцер Нацгвардії • П’яний водій з Кременеччини збив жінку та втік з місця аварії • Назавжди 30: на Запоріжжі загинув молодий воїн з Тернопільщини • 50 розвідкових траншей: експедиція на Монастирищині не виявила масового поховання • Ексголова Тернопільського лісгоспу Яремко задекларував 75 тисяч доларів • На війні загинув солдат Іван Бачинський з Тернопільщини • У Бережанах у ДТП неповнолітній зазнав численних тілесних ушкоджень • На Донеччині загинув військовий з Бережанщини • Секрети раннього врожаю: яке насіння капусти вибрати для городу • Вантажні перевезення рефрижератором: чому важливо здійснювати контроль температури під час транспортування • Тернополянин очолив відому технологічну компанію • Білий торт у вишиванці: тернополянці допоміг створити смаколик ШІ • Тернопільщина прийматиме масштабні футбольні змагання за участю 24 команд
rss

Футбольна «Нива» має серйозні фінансові проблеми


Опубліковано: 6 Грудня 2019р. о 12:24

Лідер другої ліги чемпіонату України (група «А») тернопільська «Нива» вчергове опинилася у фінансовій ямі. І хоча офіційної інформації щодо цього немає, однак із надійних джерел доходить інформація, що теперішні власники «Ниви» в особі тернопільського бізнесмена Степана Рубая, не мають змоги у повній мірі фінансувати клуб в наступному році.

У подібну ситуацію не вперше потрапляє «Нива», тернопільський клуб останніми роками саме славиться своєю нестабільною фінансовою ситуацією. Щодо нинішнього становища, то й справді, за наявної інформації, справи в клубі складні. Відомо, що президент ФК «Нива» Степан Рубай має кілька профільних бізнесів, справи в яких, м’яко кажуть, не дуже. Так кілька місяців тому правоохоронці «накрили» нелегальний кар’єр, з якого видобували пісок, що використовувався у будівельному бізнесі. Також стало відомо, що торговельно-розважальний комплекс «Орнава», власником якого називають пана Рубая, як арештоване майно виставлено на аукціон зі стартовою ціною 173,666 млн. грн. Не все гаразд, як і в більшості тернопільських аграріїв, і з земельним активом бізнес-структур Степана Рубая. Уже сьогодні його представники виходять на місцевих бізнесменів, щоби ті допомогли у фінансуванні ФК «Нива». А ще вони сподіваються на владу Тернополя й області, з керівництвом яких планують зустрітися, щоб отримати від них фінансову підтримку футбольного клубу.


Джерело: Тижневик "Номер один"
Рубрика:
Мітки: , , ,





Новини
27 Червня
26 Червня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше