Найсвіжіше:
• Перестало битися серце Захисника України з Гусятинщини • Розвідка в лігві ворога: як зв’язкова Шухевича Марія Римик шокувала окупанта • На Дніпропетровщині загинув молодий воїн з Тернопільщини • На Бережанщині в ставку знайшли бездиханне тіло чоловіка • Тернополянин за 3000 доларів обіцяв зняти з обліку в системі Оберіг • Неодноразово судимий кременчанин привласнював кошти на лікування дітей, важкохворих і військовослужбовців • На Сумщині загинув 26-річний старший солдат з Тернопільщини • На війні загинув випускник бережанського ліцею • Мешканець Козівщини заліз до сховку сусіда, звідкіля викрав 1300 доларів • На Тернопільщині судитимуть бразильця за умисне вбивство знайомого • На Дніпропетровщині загинув командир БпЛА з Шумщини • Понад 30 місяців надій та сподівань: на Донеччині загинув помічник гранатометника з Лановеччини • Хуліганство на алеї пам’яті в центрі Тернополя: неповнолітні пoшкoдили плaкaти зaгиблих вoїнів • У Кременці судили військового: тягав за волосся дружину та малолітню доньку • Блендеры для кухни: стабильная текстура и контроль процесса • На війні загинув випускник тернопільського університету з позивним “Грек” • Мерія Тернополя погодила проведення матчу «Ниви» без глядачів: хід за ФК – Волочиськ? • Футбольний чемпіон Тернопільщини зіграв унічию на Волині • Креатинін і швидкість клубочкової фільтрації: як оцінити функцію нирок за аналізами? • На Харківщині загинув старший стрілець з Теребовлянської громади • На Тернопільщині відбулося три футбольні спаринги • Трагедія біля Тернополя: впала у водостічний канал та захлиснулася літня жінка • Важка недуга забрала життя молодшого сержанта з Тернопільщини • На трасі Ланівці – Вишнівець розбився 17-річний хлопець • Три дні шукали кременчанина, котрий скоїв смертельне ДТП
rss

На Тернопільщині визначать найгламурнішого футболіста року!


Опубліковано: 28 Листопада 2019р. о 20:33

Сьогодні, 28 листопада, розпочинається голосування у щорічному конкурсі «МІСТЕР ФУТБОЛ» . Конкурс проходить у рамках підсумкової футбольної події року «THE BEST TERNOPIL-2019»

Претендувати на звання «МІСТЕР ФУТБОЛ» міг будь-який футболіст вищої, першої та  другої ліг чемпіонату Тернопільської області 2019 року. Експертне журі з представників обласних команд визначило 12-ку кращих, які допущені до голосування.

Голосування за учасників конкурсу проходить у відкритому доступі, є публічними і повністю незалежними. Умови конкурсу та голосування –«ТУТ».

На переможця чекає цінний подарунок та ультра сучасна фотосесія від кращого фешн-фотографа України Вілени Орловської.

Переможця конкурсу «МІСТЕР ФУТБОЛ» буде оголошено 13 грудня на урочистій церемонії закриття футбольного року «THE BEST TERNOPIL-2019».


Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки: ,





Новини
7 Квітня
6 Квітня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше