Найсвіжіше:
• Трактори принесли бюджету 381 млн грн: які товари сформували найбільші митні надходження на Тернопільщині • Під час боїв на Куп’янському напрямку зник безвісти старший сержант з Тернопільської області • Потужний вибух у Борщеві: що відомо та які обставини встановлює поліція • Молоде життя обірвала війна: на Курщині загинув воїн з Теребовлянщини • Заліщицький “Дністер” відмовився від послуг одразу трьох гравців • За статеві злочини проти неповнолітньої перед судом постане житель Шумська • Футбольний фестиваль «Talantikos» у Тернополі: турніри, конкурси та подарунки для дітей • На Тернопільщині судитимуть вітчима, який зґвалтував неповнолітню падчерку • Спочила у Бозі піаністка з Тернопільщини • Доставка суші в Тернополі для ідеальної домашньої вечері – де замовити? • На Зборівщині сталася масштабна пожежа на сміттєзвалищі • У Бережанах підприємець збудував комерційний об’єкт і «забув» сплатити місту понад 330 тис грн • Легкоатлет з Козівщини готується до чемпіонату світу в США • У Чорткові вирішили позбутися всіх білбордів • Понад два роки невідомості: підтвердилася загибель воїна з Борщівщини • У Тернополі планують акцію протесту через кадрові зміни в уряді та можливу відставку Михайла Федорова • Підземні паркінги як укриття: у Тернополі закликають підтримати петицію • На Тернопільщині водій Nissan Rogue з’їхав у кювет: є травмований • Спочив у Бозі священник з Тернопільщини • На Сумщині загинув молодший сержант з Тернопільщини • “Самопоміч” замість “Свободи”: як змінюється влада на Тернопільщині • На Харківщині загинув військовий з Тернопільщини • Жителька Тернопільщини втратила понад 34 тисячі гривень, намагаючись купити авто з Польщі • ДТП у Тернополі: пасажир легковика травмувався після зіткнення з вантажівкою • Виманив у матері зниклого безвісти воїна з Теребовлянщини 2000 доларів та 70 000 грн – судитимуть псевдоволонтера на Тернопільщині
rss

Помер найстарший житель Тернополя


Опубліковано: 9 Листопада 2019р. о 13:19

Найстарший житель Тернополя Михайло Гавловський помер вранці 5 листопада. Чоловік мав 101 рік. Його згадують як приємну та хорошу людину, героя, він пройшов війну, стикнувся з голодомором. Життєвий шлях чоловіка був непростим.

Найціннішим у своєму житті пан Михайло вважав сім’ю. І мріяв, щоби в Україну нарешті прийшов мир та спокій. Секрет довголіття – у  праці та любові, казав пан Гавловський. Треба жити в любові та дружбі, щоби не було ніяких війн та непорозумінь, тоді можна прожити й більше, ніж сто років.

У свої сто років чоловік потрапив до Книги рекордів Тернополя.

P.S.: Колектив «Номер один» висловлює  співчуття родичам померлого. Світла пам’ять Михайлу Гавловському.


Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки: , , ,

Перегляньте також:





Новини
16 Липня
15 Липня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше