Найсвіжіше:
• У центрі Тернополя сталася масова бійка молодиків (відео) • У Тернополі син до смерті забив рідну матір • Співак з Тернопільщини відреагував на заміжжя ексдружини, з якою він прожив у шлюбі понад 20 років • У лікарні швидкої допомоги у Тернополі запрацював Центр ментального здоров’я • Військовий з Тернопільщини загинув через місяць після мобілізації • Футзальний чемпіон Тернопільщини дозаявив чемпіона України • Як вибрати гербіцид на соняшник під технологію вирощування: класична, Sumo, Clearfield • Воїн з Тернопільщини прийняв свій останній бій у Луганській області • На Тернопільщині оприлюднили графік вимкнення світла на 5 грудня • Від слідчого до командира мінометного розрахунку: історія тернопільського поліцейського Володимира Кузьо • На Теребовлянщині ув’язнили батька, який розбещував малолітню доньку • На Лановеччині п’яний студент на батьківському авто збив багатодітну матір • На Гусятинщині вантажівка збила пішохода: численні травми та переломи • Трагедія у Великій Березовиці: в пожежі загинула жінка • Інтимна пластика без табу: як жінки повертають комфорт і контроль над власним тілом • Вважався зниклим безвісти: на Донеччині загинув військовий з Тернополя • На Гусятинщині водій намагався підкупити поліцейських • І знову винна клінінгова компанія: чому жінки відмовляються бути домогосподарками • Міську раду Кременця зобов’язали охороняти Єврейське кладовище • Тернопільміськгаз готують до банкрутства через кримінал і махінації з коштами • Два гравці «Ниви» виступатимуть у Тернопільській футзальній лізі • На Тернопільщині сьогодні від 9 години цілий мікрорайон буде без води • Нардеп із Тернопільщини Михайло Цимбалюк отримав високу нагороду • Колишній голова Тернопільської облради отримав звання капітана • Спочила у Бозі відома краєзнавиця та літераторка з Кременця
rss

Чіабата без замісу від Люби Біріної


Опубліковано: 25 Травня 2019р. о 8:47

Дуже швидкий італійський домашній хліб без замісу і мінімальному вмісті дріжджів. Ввечері перемішуємо всі інгредієнти до однорідності, вранці випікаємо. Під силу навіть новачкам.

Складові: 400 г борошна; 8 г солі; 3 г свіжих дріжджів; 325 г прохолодної води.

У ємкість помістити всі складові, ложкою (без комбайна) перемішати до однорідного тіста. Затягнути плівкою, залишити на 12 годин на кухонному столі.

Попередньо розігріти духовку до 240 градусів.

Дошку добре посипати борошном, акуратно викласти тісто, кілька разів скласти конвертом (не притискати, акуратно, щоби не пошкодити великих пор), защипнути зверху, перевернути. У нас має вийти прямокутник (майже квадрат).

Посипати зверху борошном, залишити на 15-20 хвилин, щоби підійшло. Гострим широким ножем поділити на двоє. Дуже акуратно перенести на гаряче деко (попередньо прогріти у духовці).

Обов’язково зверху накрити кришкою (фольга для цього не підходить).

Пекти при 240 градусах 20 хвилин, потім кришку забрати і допікати при цій же температурі ще 12 хвилин.

Витягнути, помістити на решітку для охолодження.

Смачного!


Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки: , , ,

Перегляньте також:




Новини
5 Грудня
4 Грудня
3 Грудня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше