Найсвіжіше:
• На Теребовлянщині можуть перейменувати ціле селища: причина • На Харківщині помер офіцер з Тернопільщини • З російського полону повернувся військовий з Тернопільщини • У Бережанах внаслідок падіння льодяної брили травмувався 8-річний хлопець • На Тернопільщині викрадали і катували людей під приводом мобілізації: шістьох військовослужбовців відправили за ґрати • У Тернополі викрили працівника комунального підприємства на вимаганні 6 тисяч доларів хабаря • У Березовиці за європейські гроші збудують новий ЦНАП • На Бережанщині сусід урятував із полум’я пенсіонерку • Зборівська міськрада протиправно оформила у власність 14 га земель • На Кіровоградщині помер військовий з Тернополя • Чоловічі розбірки на Підволочищині: взяв ніж та наніс удар у спину • Перестало битися серце 53-річного воїна з Тернопільщини • Group DF заявляє, що держава незаконно позбавила найбагатшого уродженця Тернопільщини низки ліцензій • Священник з Тернопільщини отримав у дар мощі двох католицьких святих • Мисливець з Кременця уник покарання за вбивство пса поруч із дитячим майданчиком • Остання дорога додому: Теребовлянщина віддала шану загиблому Герою • У Курській області загинув головний сержант з Тернопільщини • Понад рік надій та сподівань: на Донеччині загинув воїн з Борщівщини • На Харківщині перестало битися серце 45-річного воїна з Тернопільщини • На Зборівщині дніпряни викрали автівку і замаскували її під евакуаційну • Близько 1 млн грн «зникло» з виконавчого провадження: керівника відділу ДВС засуджено на 3 роки • Мешканцям пошкодженого ракетою будинку в Тернополі припинили виплати на оренду житла • Держреєстратор з Монастириська незаконно перереєстрував 697 земельних ділянок • Зборівчанин – новий голова комітету дитячо-юнацького футболу Тернопільщини • У жителя Почаєва оперативники поліції вилучили перероблену зброю
rss

На Довженка «спиляли» міні-сквер. Люди обіцяють перекривати об’їзну


Опубліковано: 31 Березня 2018р. о 16:22

«Перекриватимуть об’їзну, якщо будуватимуть далі». З такими заявами вийшли на протест мешканці вулиць Протасевича та Довженка. Люди незадоволені сусідством з автомийкою, яку облаштовують неподалік.

– Сесія, на якій віддали ділянку під автомийку, пройшла абсолютно без обговорення. Боротьба тут триває, мабуть, не менше двадцяти років. Спочатку хотіли будувати автозаправку, потім – шиномонтаж тощо. Хоча тут була зелена зона. Ми за кожне дерево боролися. У результаті на сесії ще у 2011 році були плани дати дозвіл на будівництво автомагазину, міні-бару та мийки. Тоді, до честі діючих депутатів, рішення не пройшло. Та в другій каденції провели абсолютно таємну для нас сесію, про яку ми нічого не знали, – розповідає мешканка Марія Якимів.

Жінка показала рішення сесії ТМР від 28 липня 2017 року, в якому йдеться про передачу в суборенду спірної ділянки. 

– Розглянувши звернення приватного малого підприємства «Софіт», вирішили погодити приватному малому підприємству «Софіт» передачу в суборенду приватному малому підприємству «Моноліт – Проект» земельної ділянки площею 0,0700 га  для розташування та обслуговування магазину автозапчастин із пунктом автотехсервісу та міні-баром за адресою вул. О. Довженка на термін дії договору оренди землі, – йдеться у рішенні сесії.

Мешканці кажуть, що рішення приймали «впритул», адже «за» проголосували рівно 22 депутати.

– Якби наш депутат по округу Назар Редьква не проголосував, то питання б не пройшло. Та ми не знали про це рішення. Аж коли 16 лютого прийшли з роботи і побачили, що всі дерева зрізали, зрозуміли, що щось не так. Знищили 30 дорослих дерев та багато молодих саджанців. Після чого зателефонували своєму депутату, а він нам: «Нічого не знаю». Тоді ми офіційно подали запит у ТМР, щоб отримати всі документи. До цього часу відповіді немає. Коли пішли в управління архітектури, щоби зупинити будівництво, аж тоді нам показали рішення сесії, яким ділянку передали у суборенду, – продовжує пані Марія.

Люди кажуть, написали звернення до правоохоронців. Також просили свого депутата, щоб озвучив мешканцям позицію, але безрезультатно.

– От нащо вони прийняли Генплан, щоби легалізувати свої афери по місту. Оскільки це буде автомагазин, то за документами його будувати можна, але там ще буде мийка на кілька боксів. По суті роблять нам під вікнами Чорнобиль. Та ми знайшли порушення з боку архітектури, тому що це об’єкт не торговельний, а обслуговуючий. Він є небезпечним та потребує громадського обговорення,- підсумувала Марія Якимів.

Та забудовник Степан Балко переконує мешканців, що торгівля і автомийка – одне й те ж саме, тому не розуміє, чому підняли шум.

 – Від будівництва мийки я не відмовлюсь ні в якому разі, бо багато грошей пішло на кредити та закупівлю техніки, – каже забудовник. – Але я готовий на компроміс: зробити мийки закритого типу або посадити на ділянці дерева замість зрубаних та встановити дитячий майданчик.

Якщо забудовник та мешканці не дійдуть до компромісу, то люди обіцяють перекривати об’їзну.


Джерело: Тижневик "Номер один"




Новини
5 Лютого
4 Лютого
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше