Найсвіжіше:
• Жахлива аварія в центрі Тернополя: деталі смертельної ДТП • Майже 15 місяців надій та сподівань: на Донеччині загинув воїн з Тернопільщини • Джуринський водоспад відкривається по-новому • Один гол вирішив долю матчу між командами з Гусятинщини та Підволочиська • Сутичка з ТЦК у Тернополі: постраждали військовий і жінка • Великоберезовицький «Сокіл» здобув важку перемогу в Збаражі • На Підволочищині судитимуть керівницю за самовільне будівництво теплиці на комунальній землі • Тернопільський суд зупинив розгляд гучної справи художника Івана Марчука • Мінімалізм чи лофт: який інтер’єр найкраще підходить для вашого стилю • У Гусятині знесуть незаконну забудову біля річки Збруч • Центральний матч туру: гол Альохіна приніс перемогу ФК «Борщів» • Ніби на ралі: під Тернополем вандали розкатали поле з пшеницею • У Тернополі водій електросамоката потрапив під колеса авто • Смертельна пожежа на Козівщині: загинула жінка • Вдарив металевою гирею поліцейського: судитимуть шумчанина • На Гусятинщині балансоутримувача парку просять подбати про безпеку відвідувачів • “Буковина” за матч у Тернополі заплатить величезний штраф • Польська делегація вшанувала пам’ять загиблих тернополян після ракетного удару • На Дніпропетровщині загинув студент із Тернополя: що відомо • Троє жінок з Гусятинщини отримали травми внаслідок аварії • Жорстока війна забрала життя ще одного тернополянина • У Почаєві під час робіт мобілізували монаха УПЦ МП: що відомо • Жах у Тернополі: син загинув, мати госпіталізована • Як купити шини 205 55 r16: важливі аспекти та рекомендації • Відомий співак з Тернопільщини вперше вступатиме до вишу і розсекретив, де і на кого навчатиметься
rss

Дмитро Підручний став чемпіоном Європи


Опубліковано: 2 Лютого 2018р. о 14:40

Українська збірна стала чемпіоном Європи у змішаній естафеті. Саме таким блискучим фіналом завершилися ці змагання, які проходили в італійському Риднау.

У складі нашої команди виступали відразу троє майбутніх олімпійців, та щоби підтвердити лідерський статус, їм довелося докласти чимало зусиль. Однак Ірина Варвинець, Юлія Журавок, Артем Прима та тернополянин Дмитро Підручний зробили все, щоби вибороти «золото».

Наступними стартами для Дмитра Підручного та тернопільських біатлоністок Анастасії Меркушиної й Олени Підгрушної стануть перегони на снігових трасах «Білої» Олімпіади-2018 у Південній Кореї.


Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки: , ,





Новини
6 Травня
5 Травня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше