Найсвіжіше:
• 21 місяць надій та сподівань: біля Бахмута загинув молодий воїн з Тернопільщини • Відійшов у вічність 55-річний захисник України з Тернопільщини • На Монастирищині недобросовісні орендарі мають повернути громаді понад 34 га землі • На Тернопільщині в багажнику таксі знайшли бойові гранати та патрони • З російського полону повернувся мешканець Тернопільщини • У Тернопільській прокуратурі – новий керівник • “Світлові стовпи”: жителі Тернопільщини бачили рідкісне оптичне явище • У Тернополі у ДТП зіткнулися водії автомобіля та мопеду • На Кременеччині лікарня сфальшувала документи 90 пацієнтів • «На позиціях було відчуття, ніби над нами проходить авіатраса ворожих дронів», – тернопільський поліцейський • У Бережанах горіла приватна будівля • На Борщівщині сталася пожежа на площі 80 м² • Спочив у Бозі греко-католицький священник з Тернопільщини • Трагедія у Великобірківській громаді: померли мама та донька • Між бойовими завданнями солдат з Тернопільщини з позивним «Кухар» намагався потішити побратимів смачними стравами • Кількість скарг на ТЦК – Тернопільщина в лідерах • На Гусятинщині в приватному будинку виявили мертвого чоловіка • У лютому Землю накриють шість магнітних бур • Виховательку дитбудинку викрили на катуванні пʼятьох дітей • На війні загинув ще один воїн з Тернопільщини • На Тернопільщині вперше провели високотехнологічне втручання в артерію • У Тернополі перша пацієнтка обстежилася за програмою “Скринінг здоров’я 40+” • На Козівщині засудили енергетика через загибель колеги від удару струмом • Школа №23 у Полтаві залишається закритою через аварійний стан будівлі • 15 місяців вважався безвісти зниклим: на Донеччині загинув воїн з Козівщини
rss

Тернопільські дорожники до кінця жовтня полагодять міст у Скалі-Подільській


Опубліковано: 6 Березня 2017р. о 12:00

IMG_3483Аварійний міст у Скалі-Подільській відремонтують за 10 мільйонівЗавдяки численним зверненням обласної державної адміністрації та Служби автомобільних доріг у Тернопільській області, на ремонт шляхопроводу вдалося отримати 10 мільйонів гривень.

Транспорт по багатостраждальному мосту над залізничною колією міжнародного сполучення у Скалі-Подільській, що у Борщівському районі, 8 років їздить лише однією смугою. Через припинення фінансування розпочатий у 2009 році ремонт шляхопроводу не завершили. Підрядник виконав роботи на 686 тисяч гривень. Більш-менш придатною для проїзду стала лише права частина мосту, що постійно створює загрозу безпечному проїзду, особливо у зимовий період.

На жаль, підрядник залишив об’єкт із підходами без належного нагляду, тому за 8 років навіть полагоджена частина зазнала руйнувань.

На адресу Служби автомобільних доріг надходять численні звернення від Головного управління Національної поліції у Тернопільській області, районних і сільських рад та мешканців навколишніх сіл щодо необхідності завершення розпочатих ремонтних робіт на об’єкті в найкоротший термін.

У 2017 році на завершення капітального ремонту Служба автомобільних доріг у Тернопільській області отримала з держбюджету 10 мільйонів гривень, тому роботи з настанням тепла відновлять. Згідно з планом, капремонт завершать наприкінці жовтня.

Служба автомобільних доріг у Тернопільській області звертає увагу учасників дорожнього руху та мешканців прилеглих населених пунктів на те, що міст не лише є ділянкою траси Бучач – Чортків – Скала-Подільська, а й проходить над залізничною колією міжнародного значення. Через високу технічну складність та необхідність враховувати рух потягів, ремонт шляхопроводу здійснюватиметься погодинно. У зв’язку з тим, незручності для водіїв та пішоходів триватимуть не один місяць, через що Служба наперед просить вибачення. 


Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки: , ,

Перегляньте також:




Новини
10 Лютого
9 Лютого
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше