Найсвіжіше:
• Коли потрібна контурна корекція для обличчя • На Дніпропетровщині загинув воїн з Тернополя • Як сучасні шпалери допомагають зекономити на ремонті • На Донеччині обірвалося життя воїна з Тернополя • Як не заплутатись у касових звітах • Гусятинщина зустріла загиблого на війні 47-річного воїна • У чому секрет популярності прозорого автострахування в Україні • На війні загинув 26-річний воїн з Тернопільщини • Копії документів, фальшивий банківський супровід і мінус понад 78 тис грн: тернополянин попав на гроші • Великдень на Тернопільщині: 18 п’яних водіїв та понад тисяча побутових конфліктів та дрібного хуліганства • На Борщівщині чоловік через ревнощі підпалив літню кухню • Спочив у Бозі священник з Тернопільщини • На Кременеччині затримали чоловіка, котрий повідомив про замінування ТЦК у Ланівцях • Трагедія на Борщівщині: загинув водій, котрому стало погано за кермом • За довідку про інвалідність онкохворого судитимуть працівницю Тернопільського онкодиспансеру • Перший футболіст зіграв 100 матчів на всеукраїнському рівні за «Агрон» • Військовий з Кременеччини купив дружині інвалідність, щоби звільнитися з армії • Спочив у Бозі головний лікар медустанови на Тернопільщині • “На щиті” повертається додому сержант зі Зборівщини • Мешканець Збаразької громади повернувся з полону • Тернополянам уріжуть субсидії: стало відомо, на скільки • Офісний переїзд Київ | Ціна від 1500 грн під ключ | Trand • У Тернополі на 8 років засудили молодика, який побив свого тренера з боксу • Виробник з Тернопільщини отримав особливий статус у митників • Команда з Гусятинщини – бронзовий призер Зимової першості Тернопільщини з футболу
rss

 На  Тернопільщині дільничий вимагав 5000 грн. за непритягнення до відповідальності


Опубліковано: 27 Січня 2017р. о 20:13

Прокуратурою Тернопільської області розпочато кримінальне провадження за ч.3 ст 368 КК  України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) стосовно дільничного інспектора поліції Заліщицького відділення ГУНП в області.

Розслідуванням встановлено, шо лейтенант поліції вимагав 5 тисяч грн у місцевого мешканця за непритягнення його до відповідальності за порушення правил дорожнього руху. Також за цю суму поліцейський пообіцяв повернути чоловіку посвідчення водія, вилученого при затриманні його у стані алкогольного сп‘яніння.

 Працівник поліції був затриманий під час одержання частини обіцяної суми в розмірі  трьох тисяч гривень. Злочин викрито спільно з працівниками СБУ та внутрішньої безпеки поліції.


Джерело: Тижневик "Номер один"
Рубрика: ,





Новини
13 Квітня
12 Квітня
11 Квітня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше