Найсвіжіше:
• Футзальний чемпіон Тернопільщини дозаявив чемпіона України • Як вибрати гербіцид на соняшник під технологію вирощування: класична, Sumo, Clearfield • Воїн з Тернопільщини прийняв свій останній бій у Луганській області • На Тернопільщині оприлюднили графік вимкнення світла на 5 грудня • Від слідчого до командира мінометного розрахунку: історія тернопільського поліцейського Володимира Кузьо • На Теребовлянщині ув’язнили батька, який розбещував малолітню доньку • На Лановеччині п’яний студент на батьківському авто збив багатодітну матір • На Гусятинщині вантажівка збила пішохода: численні травми та переломи • Трагедія у Великій Березовиці: в пожежі загинула жінка • Інтимна пластика без табу: як жінки повертають комфорт і контроль над власним тілом • Вважався зниклим безвісти: на Донеччині загинув військовий з Тернополя • На Гусятинщині водій намагався підкупити поліцейських • І знову винна клінінгова компанія: чому жінки відмовляються бути домогосподарками • Міську раду Кременця зобов’язали охороняти Єврейське кладовище • Тернопільміськгаз готують до банкрутства через кримінал і махінації з коштами • Два гравці «Ниви» виступатимуть у Тернопільській футзальній лізі • На Тернопільщині сьогодні від 9 години цілий мікрорайон буде без води • Нардеп із Тернопільщини Михайло Цимбалюк отримав високу нагороду • Колишній голова Тернопільської облради отримав звання капітана • Спочила у Бозі відома краєзнавиця та літераторка з Кременця • Як обрати подарунковий набір на Новий рік для жінки: персональні емоції, сенси та трошки солодкого • Найкращий бомбардир першої ліги з Тернополя офіційно покинув «Агробізнес» • На Тернопільщині оприлюднили графік вимкнення світла на 4 грудня • На Тернопільщині директор коледжу створив окреме відділення для студентів 25+ • Дві громади перерахували понад 1 млн грн для постраждалих мешканців Тернополя
rss

Тернополян знову кличуть у військкомати


Опубліковано: 27 Січня 2017р. о 18:16

Військовозобов’язаних-резервістів з Тернопільщини запрошують на зборові заходи. Через військкомати їх викликають до військових частин, де вони служили. На таких заходах резервісти відновлюють професійні навики та проходять бойове злагодження.

– Військовослужбовців, які відслужили встановлений термін під час мобілізації або контракту і є резервом військової частини, викликають на зборові заходи для відновлення навченості і проведення бойового злагодження. Термін проведення – 30 діб, упродовж року вони будуть проходити у п’яти військових частинах ЗСУ. Військовозобов’язаний викликається на збори командиром військової частини через військовий комісаріат. Ми оголошуємо про такі набори резервістів, викликаємо їх до військових комісаріатів, проводимо психологічне тестування, коротку військово-лікарську комісію і направляємо у військову частину, – розповів тимчасово виконуючий обов’язки військового комісара Тернопільського обласного військового комісаріату Олександр Скумбрій.

П’ятнадцять резервістів з Тернопільщини вже відправили в середині січня на перші в цьому році збори у Харківську область. Там військовослужбовці мають можливість не тільки зустрітися з бойовими побратимами і підвищити свій фаховий рівень, а й отримати фінансову винагороду.

– Військовослужбовець зустрічається з бойовими побратимами, отримує певні позитивні моменти: добові, безкоштовно, за рахунок Міноборони, направляється до місця провeдення зборів, йому відшкодовують середню місячну зарплату або, якщо він не працює, мінімальну. У кінці зборів виплачується винагорода залежно від військового звання: від 5000 до 5400 гривень. Для тих, хто успішно пройшов навчальні збори в кінці року, за рішенням командира військової частини також виплачується винагорода від 2000 до 2500 гривень,- каже Скумбрій.

Через це всіх військовозобов’язаних, які вже відслужили в АТО, коли їх будуть запрошувати на збори, закликають долучитися до проведення заходу. Наступні збори військовослужбовців-резервістів проведуть у квітні в одній із військових частин на території Західної України.

Тетяна Колеснік


Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки: ,




Новини
4 Грудня
3 Грудня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше