Найсвіжіше:
• Дружина співака з Тернопільщини приголомшила схожістю 5-річного сина з бабусею • Дністер увійшов у період критичного маловоддя: рівень води опустився до історичних мінімумів • Уродженку Кременеччини удостоєно звання Заслужений журналіст України • На війні загинув захисник України з Теребовлянщини • «Водна арена Тернопіль» руйнується та заростає: чому занепадає об’єкт за 100 млн грн • ДНК-експертиза підтвердила загибель на Донеччині воїна з Тернопільщини • Жорстока війна забрала життя воїна зі Зборівщини • На війні загинув студент тернопільського університету • Небезпечний експеримент із хімією: у Тернополі через змішування засобів постраждали дві квартири • На Тернопільщині ТЦК мобілізував чоловіка ще до ВЛК • RFID зчитувачі – сучасна ідентифікація товарів і активів • Фінал Кубка Тернопільщини: тисяча глядачів, чотири голи, емоційне нагородження та розіграш призів • Масштабна ДТП у Тернополі: Mercedes протаранив три автомобілі, є постраждалі • У Борщеві п’яний водій збив велосипедиста: вміст алкоголю перевищив норму у 14 разів • На Козівщині внаслідок отруєння померла жінка, ще п’ятеро членів родини перебувають у лікарні • Пожежа в житловому будинку на Гусятинщині забрала життя чоловіка: деталі  • Чим відрізняються автомобілі для американського та європейського ринку • Псевдобанкіри ошукали жителя Зборівщини на майже 50 тисяч гривень • На Херсонщині загинув прикордонник з Теребовлянщини • «Народний супутник» продовжує працювати: найвідоміший волонтер Тернопільщини нагадав про унікальний проєкт • На Шумщині обрали нового голову районного суду • Важить як голуб, а крила – до 70 см: що за хижий птах залітає в Тернопільську область • На Зборівщині загорілося стихійне сміттєзвалище: вогонь охопив 70 квадратних метрів • Стали відомі результати матчів ігрового дня чемпіонату Тернопільщини з футболу • Два роки чекали на повернення: Герой Володимир Галунка з Козівщини повернувся «на щиті»
rss

12 липня на Тернопільщині стартує кубок області з футболу


Опубліковано: 8 Липня 2026р. о 13:44

У неділю, 12 липня, чотирьма матчами попереднього етапу на Тернопільщині стартує кубок області з футболу.

Того дня зіграють наступні пари:

  • 12.00 «Зелені леви» Почаїв – ФК «Збараж»;
  • 12.00 «Динамо» Красівка – «Медобори» Зелене;
  • 13.00 ФК «Трибухівці» – «Поділля» В. Березовиця;
  • 16.00 ФК «Бучач» – «Сокіл» В. Березовиця.

Попередній етап кубка, за регламентом, проходитиме з одного матчу. Матчі гратимуть на стадіонах команд, які в парах вказані першими.

Переможці попереднього етапу та чотири команди, які за жеребкуванням потрапили одразу до наступного чвертьфінального етапу («Агрон», ФК «Борщів», «Вікнини», «Поділля» В.) «сліпим» жеребкуванням сформують пари 1/4 фіналу.

Чвертьфінальна та півфінальна стадії проходитимуть з двох матчів (дім/виїзд). Матчі 1/4 фіналу відбудуться 19 та 26 липня, півфінали – 2 та 9 серпня. Дата фінального поєдинку буде повідомлена згодом.

Усі етапи кубка області, окрім фінального матчу, відбуватимуться без додаткового часу.

Нагадаємо, діючим володарем кубка Тернопільської області є команда «Агрон» (Великогаївська громада), яка у сезоні-2025 у вирішальному матчі здолала у Трибухівцях команду «Медобори» із Зеленого – 2:1.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика:





Новини
25 Серпня
24 Серпня
23 Серпня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше