Ввечері 24 червня фахівці Служби порятунку отримали виклик із селища Гусятин (Гусятинська громада). У каналізаційний колодязь впав собака. Тварина була налякана і не мала жодних шансів вибратися на поверхню самостійно.
Надзвичайники негайно прибули на допомогу. Використавши пожежну драбину, один із рятувальників обережно спустився на дно колодязя та безпечно підняв собаку нагору. Тварина не постраждала.
Дякуємо небайдужим жителям, які вчасно помітили собаку та зателефонували за номером 101. Для Служби порятунку кожне врятоване життя — це перемога!, зазначають у Головному управлінні ДСНС України у Тернопільській області.
Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Іван Білий




