Найсвіжіше:
• Американець об’їздив усю Україну і назвав Тернопіль найкращим містом • Війна безжально обірвала життя 23-річного воїна з Тернопільщини • Еластичний бинт: як вибрати для ноги та коліна + когезивний бинт • На 33-му році раптово помер священник з Тернопільщини • На Тернопільщині зіткнулися ВАЗ і Ford: у ДТП постраждали п’ятеро людей • «Агрон» переграв великоберезовицький «Сокіл» і вийшов до фіналу Кубка Тернопільської області • На Чортківщині двоє чоловіків померли в лікарні після нещасних випадків • У Тернополі затримали нетверезу кермувальницю (відео) • Ветеранський чемпіонат Тернопільщини з футболу: дебютна перемога «Динамо» та звитяги лідерів • Спочив у Бозі відомий у Тернополі лікар • Не дожив до 21-го: на фронті загинув молодий захисник із Тернопільщини • Поліція встановила особу чоловіка, тіло якого знайшли біля АЗС у Тернополі • На Кременеччині хочуть забрати безхазяйну будівлю за 860 тис грн • З квітня вважався безвісти зниклим: офіційно підтверджено загибель воїна з Тернопільщини • У січні мобілізували, у серпні провели в останню путь: на Теребовлянщині попрощалися із військовим • На Кременеччині померла багаторічна вчителька початкових класів • На Гусятинщину передали «Комбатанський хрест» полеглого Героя • На Запоріжжі загинув старший сержант з Тернопільської області • «Нива» проведе домашній матч Кубка України не в Тернополі: де відбудеться гра з «Буковиною» • Як вибрати келихи для дому: прозорі чи кольорові, гладкі чи фактурні • П’яний водій із 3,48 проміле спричинив ДТП на Тернопільщині: згодом з’ясувалася несподівана деталь • Кубок Тернопільської області: стали відомі фіналісти • Опублікували унікальне фото останньої боївки ОУН на Зборівщині • Стали відомі результати матчів ігрового дня чемпіонату Тернопільщини з футболу • На Гусятинщині громаді передали безхазяйне майно вартістю понад 9 млн грн
rss

«Агрон» здобув найбільшу перемогу в історії виступів у чемпіонаті Тернопільщини


Опубліковано: 25 Червня 2026р. о 12:49

24 червня у Великих Гаях у заключному матчі 8-го туру вищої ліги чемпіонату Тернопільської області з футболу сезону-2026 місцевий «Агрон» здобув легку перемогу над ФК «Нараїв» із рахунком 9:0. Ця звитяга стала найбільшою в 10-річній історії виступів команди в обласному чемпіонаті.

До поєдинку з нараївським колективом рекордною для «Агрона» вважалася перемога над чортківським «Кристалом» (8:0) у 2022 році. Однак той результат згодом анулювали, позаяк команда «Кристал» у тому році знялася зі змагань, не зігравши 50% матчів.

Серед офіційно зарахованих матчів найбільшими перемогами «Агрона» до цього були звитяги з рахунком 7:0. Таких поєдинків великогаївська команда провела три: проти «Поділля» (Васильківці) у 2022 році, «Колоса» (Бучач) у 2023-му та ФК «Теребовля» у 2025-му. Розгромна перемога над ФК «Нараїв» із рахунком 9:0 встановила новий клубний рекорд «Агрона» в чемпіонаті Тернопільської області.

 

«Агрон» (Великогаївська ОТГ) – ФК «Нараїв» – 9:0 (4:0)

24 червня. В. Гаї. Сільський стадіон. 75 гл. +32 град.

Арбітр – Іван Мандзюк (Зборів), асистенти – Денис Кіцкай (Тернопіль), Дмитро Кіцкай (Бучач).

Спостерігач арбітражу: Борис Трач (Тернопіль).

«Агрон»: Петришин, Скакун, Щербатюк, Ковалик, Соколовський-к, Мостовий? Понєдєльнік (Шпилюр, 46), Гром’як, Кривдік (Онищук, 46), Федчишин, Семенець Б. (Стеник, 46). Заміна: Рогаль.

ФК «Нараїв»: Вахновський, Коломієць, Угура (Березівський, 46), Фарботняк, Любінський-к, Іванців, М. Ваврик (Полевий, 72), Гром’як (Луб’янецький, 55), Чорній, Загородній. Тригуба. Заміна: Дзюла.

Голи: Андрій Скакун (11), Тарас Гром’як (17, 45+1, з пен., 67), Богдан Семенець (33), Володимир Онищук (47), Павло Шпилюр (62), Євген Щербатюк (87), Артем Стеник (88).

Попереджені: Олександр Понєдєльнік (25), Віталій Любінський (45+1), Павло Шпилюр (89).

Вилучений: Євген Вахновський (54).

 

ТАКТИЧНА РОЗСТАНОВКА

«Агрон» (1х4х5х1):

  • Воротар – Михайло Петришин
  • Центральні захисники – Євген Щербатюк та Віктор Ковалик
  • Правий захисник – Юрій Соколовський
  • Лівий захисник – Андрій Скакун
  • Опорний півзахисник – Володимир Мостовий
  • Піднападники – Микола Кривдік та Тарас Гром’як
  • Правий півзахисник – Іван Федчишин
  • Лівий півзахисник – Олександр Понєдєльнік
  • Нападник – Богдан Семенець

ФК «Нараїв» (1х5х4х1):

  • Воротар – Євген Вахновський
  • Центральні захисники – Максим Коломієць та Іван Угура
  • Правий захисник – Віталій Любінський
  • Лівий захисник – Олександр Іванців
  • Опорні півзахисники – Дмитро Гром’як та Сергій Фарботняк
  • Піднападник – Максим Ваврик
  • Правий півзахисник – Арсен Загородній
  • Лівий півзахисник – Віктор Чорній
  • Нападник – Віталій Тригуба

Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика: ,





Новини
11 Серпня
10 Серпня
9 Серпня
8 Серпня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше